5-2’lik galibiyet Şenol Güneş’i tatmin etmedi

Futbol, Genel, Haberler Kas 01, 2022 Yorum Yok

Süper Lig’in 12. haftasında Beşiktaş, konutunda kapalı gişe oynadığı Ümraniyespor maçını 5-2 kazanmayı bildi, teknik yönetici Şenol Güneş, ayağının tozuyla kadrosuna 3 puanı getirdi.

TATMİN OLMADI

Ekipteki Olumsuz havayı dağıtan deneyimli hoca, 2. Beşiktaş devrine de süratli bir giriş yaptı. Lakin Güneş, Ümraniye müsabakasında atılan goller kadar yenilen gollere dikkat çekmeyi ihmal etmedi.

Deneyimli çalıştırıcı misyona başladığı birinci gün Dünya Kupası ortasına kadar Fazla kritik 3 maça çıkacaklarının altını ısrarla çizdi. Ayrıyeten Ümraniye maçını kayıpsız geçtikleri için keyifli olduklarını fakat kalelerinde gördükleri goller nedeniyle öncelikli olarak bu bölgedeki problemleri çözmeleri gerektiğini Anlatım etti.

“RİSKE GİRMEYİN”

Güneş, pazar günü Vodafone Park’ta atılan 5 gol nedeniyle mutlu olduğunu belirtti. Buna rağmen grubunun Özellikle orta alan ve savunma bölgesinde beklediği performansın altında olduğunu lisana getirdi. Güneş, gerek maçın akabinde gerekse de evvelki sabah yapılan idman öncesinde savunmadaki yanlışlara dikkat çekti. Bu noktada devir ortasını işaret ederek, lige verilecek ortada gereken çalışmayı yapacaklarını belirtti. Tecrübeli hoca oyuncularından riske girmemesini ve süratli düşünerek çabuk oynamasını istedi. Bilhassa savunmadaki isimlerin pas kusuru yapmaması konusunda ikazlarda bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir