Abdullah Avcı: “Avrupa’da devam etmek istiyoruz”

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

UEFA Avrupa Ligi’nde alanında Ferencvaros ile karşılaşacak Trabzonspor’da teknik yönetici Abdullah Avcı ve futbolculardan Trezeguet basın toplantısında açıklamalarda bulundu. İki ismin açıklamalarını canlı olarak aktardık.

Abdullah Avcı, “Dengeli bir Küme olarak duruyordu, Monaco bir tık önde favori gözüküyordu. Ferencvaros’un Monaco’dan aldığı 4 puan ve kümeden çıkmayı garantilemesi… Onları kutlama ederim. Avrupa’da devam etmek için elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.

“Maçı kazanmak ve ülke puanını Kıymetli bir katkı yapmak istiyoruz.” tabirlerini kullanan bordo-mavili teknik adam, “Maçı kazanıp hem kulüp hem de ülke puanına katkıda bulunmak istiyoruz. Avrupa’da devam etmek istiyoruz. Bunun için taraftarımızın dayanağına gereksinimimiz var. Onlar, bizim için 12. oyuncu.” dedi.

Başarılı çalıştırıcı, açıklamalarına, “Ferençvaroş’un geniş bir takımı Mevcut ve takımındaki birden fazla oyuncu birbirine Fazla yakın profiller. Rotasyon yapmaları dezavantaj olmaz. Avrupa’da rekabetçi ortamda kendilerini göstermek isteyeceklerdir.” kelamlarıyla devam etti.

dahil alandaki müsabaka öncesi taraftarlarına da seslenen Avcı, “Trabzonspor’un harikulade taraftarına Fazla gereksinimimiz var. Bize dayanak olmalarını istiyoruz. Hala yarışın içerisindeyiz. Türkiye’de, Avrupa’da Türkiye Kupası’nda varız.” dedi.

TREZEGUET’İN AÇIKLAMALARI

Trabzonspor’un Mısırlı futbolcusu Trezeguet ise, “Trabzonspor inşallah Yine şampiyon olacak. Taraftarlarımızı bir Sefer daha Mesut etmeye çalışacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

“Herkesin dayanağıyla kendimi daha yeterli hissediyorum. Ben kendim için değil, grup için çalışıyorum.” diyen başarılı kanat oyuncusu, gol sevinciyle ilgili gelen soruya, “Buraya gelmeden Evvel de yaptığım bir gol sevinciydi bu. Tabir etmeye çalıştığım şey, futboldan Fazla anlamayanların futbol hakkında yorum yapmaması gerektiği ile alakalı.” formunda yanıt verdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir