Abdullah Avcı: “Ne iyi durumdayız ne de kötü”

Futbol, Genel, Haberler Kas 11, 2022 Yorum Yok
Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, deplasmanda 1-1 berabere kaldıkları Ankaragücü maçının akabinde açıklamalarda bulundu.

İkinci yarıdan mutlu olduğunu söyleyen Avcı, “İlk yarı iki kadro ismine da karışıktı. Tatsız tuzsuz bir oyun vardı yerin de sayesinde. İkinci yarı oyunu Denetim ettik ve golü de bulduk. Fakat Fazla çabuk gol yedik. Kazanmak için geldik ancak 1-1 bitti. Oyuncuların performansından mutluyum.” dedi.

Sezonun şu anne kadarki periyodunu kıymetlendiren Abdullah Avcı:, “Bu bir devir ortası değil aslında. 13 maç oynadık ligde, toplamda da 22 maç. Verilen ortada değerlendirmelerimizi yapacağız. Şimdiye kadar Fazla uygunuz diyemem ancak Fazla da Üzücü değiliz. Vakit vakit çıkışlarımız oluyor.” ifadelerini kullandı.

Dünya Kupası için hoş oyun temennisinde bulunan deneyimli teknik adam, “2 oyuncumuz Dünya Kupası’na gidiyor fakat toplamda 14 oyuncumuz ulusal kadrolara gidiyor. Dünya Kupası’ndan umarım herkes keyif alır. Dönüşlerde durum değerlendirmesi yapacağız. Umarım Dünya Kupası’nda topun oyunda kaldığı ve hoş oyun konuşulan bir süreç yaşarız.” diyerek kelamlarını noktaladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir