onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Ahmet Ağaoğlu: “Sorunları birlikte çözeceğiz”

Ahmet Ağaoğlu: “Sorunları birlikte çözeceğiz”

admin admin -
23 0
Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu, Abdullah Avcı’ya güvenoyu verdi.

Milliyet’e konuşan Ağaoğlu, “Gidersek daima birlikte gideriz. Yaşadığımız badireyi bir kişinin başına yıkarak kenara çekilmek olmaz. Kadronun yaşadığı sorunu Birlikte çözeceğiz” dedi.

Ağaoğlu 2001’de kendisinin de yönetici olduğu periyotta, bordo-mavili ekibin Öbek düşmesinin tartışıldığını anımsatarak “O gün teknik yöneticimiz Briegel’di. Yeterli bir hoca idi. Destekledik, sıkıntıları aştık. Bugüne dönersek Abdullah Avcı’nın 25 yıllık başarılı bir teknik yöneticilik deneyimi var. Bizim de 35 yıllık spor yöneticiliği geçmişimizi dikkate almak gerekiyor.

Toplarsak 60 yıllık bir bilgi ve tecrübe var. Canla başla çalışan yönetici arkadaşlarımız ve hocamızla Bir arada yaşadığımız problemli süreci sonlandıracağız” diye konuştu. reis Ahmet Ağaoğlu şöyle devam etti: “İki katlı bir binada proje yanlışı varsa yıkıp yenisini yapabilirsiniz. Bu türlü baktığınızda Trabzonspor için radikal kararlar almak o kadar kolay değil. Bizim binamız 20-30 katlı, sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyüklüğe sahip.

DORUKHAN TOKÖZ İTİRAFI

çok güç günler geçiriyoruz. Her kulüpte, Çabucak her grupta rastlanabilecek Değerli meseleler var. misal olarak sakatlıkları ve Dorukhan’ı söyleyebilirim. Orta saha, stoper, sağ bek, sağ ön, forvet ardı… Aklınıza gelebilecek her türlü vazifesi üstlenebiliyor. Hesabı bu türlü yaparsak, Dorukhan’ın oynayamaması birkaç futbolcunun yokluğu manasına da gelebilir.” reis Ağaoğlu, Ara transferde kadrosu güçlendirebileceklerini söyledi ve “Hocamıza muhtaçlık Mevcut mı yok mu,, onu soracağız. Gereken her türlü Tedbir alınacak, her atılım yapılacaktır. Kimse merak etmesin… Trabzonspor Aka kulüptür her fırtınayı atlatır. Fırtınanın ta kendisidir” sözlerini kullandı. 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir