onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Ahmet Nur Çebi: “TFF istifa etmeli”

Ahmet Nur Çebi: “TFF istifa etmeli”

admin admin -
9 0
Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi’yi istifaya Davet etti.

“EDEP VE ADAP İSTİFAYI GEREKTİRİR”

Düzenlediği basın toplantısında TFF ile ilgili konuşan Ahmet Parıltı Çebi “Bu Amel MHK ile çözülmeyecek! 30 yıldır bunu herkes görüyor. Her TFF de MHK değiştiriyor. Daima MHK hatalı, TFF’nin hiç hatası yok yani! Tahminen siz yanlış Nakil yaptığınız için sizin değişmeniz gerekir. TFF Lideri Mehmet Büyükekşi düzgün niyetli lakin mevzuları çözemiyor! Bugüne kadar göremedim! Çözemiyorsanız, gitmeyi bilmeniz lazım! Edep ve adap bunu gerektirir!” dedi.

“BEŞİKTAŞ’A KARŞI OLMADIĞINI GÖSTERSİN”

Sözlerine devam eden Ahmet Işık Çebi, “Kurulların adaletli olduğunu göstermeleri lazım! Konseyler insanların haklarının verildiği yahut yenildiği yerlerdir! Bu heyetlerin taraflı olduğu hissi oluşursa, bu tehlikedir. TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, bize el ve parmak kaldırdı! Bu hal ve tavrı devam ediyor! Rica ediyorum bu algıyı değiştirin! Sabah, akşam Beşiktaş’a ceza kesiyor! Yetmedi, futbol ekibinin tamamına Fair-Play’den Irak diye ceza keseceksiniz! Kesmediğiniz bir yer kaldı mı? Bu topluluk bu kadar mı kusurlu? TFF Lideri ve yöneticileri, Beşiktaş’ın karşısında olmadığını hissettirmeli!” sözlerini kullandı.

“MEHMET BÜYÜKEKŞİ’YE oy VERMEM”

“Emehmet Büyükekşi Namzet olursa oy verecek misiniz?” sorusunu yanıtlayan Ahmet Parıltı Çebi “Mehmet Büyükekşi Namzet olabilir. Uygun niyetle çalışıyor fakat başarılı değil. Kendisini buraya gelirken desteklemedim, bir daha Namzet olursa da desteklemeyeceğim. Ondan daha güzel futboldan anlayanlar Mevcut bu ülkede! MHK’nin liderini değiştireceğine, kendi gitmeyi düşünmeli.” dedi.

“TFF BAŞTAN AŞAĞIYA DEĞİŞMELİ”

Ahmet Işık Çebi ayrıyeten “TFF’nin baştan aşağıya değişmesi lazım! Abdurrahman Arıcı’nın açıklaması, başkalarının açıklaması… Demek bir Problem var. Sorunu yaratanlarla hesaplaşmalıyız. Hakemlerin değişmesi yetmiyorsa, hepsi gidecek. Gerekiyorsa biz de gidelim! Yalnızca kulüpler kalsın!” açıklamasını yaptı.

“TFF LİDERİ OLMAYI DÜŞÜNMÜYORUM”

Son olarak “TFF Lideri olmayı düşünüyor musunuz?” sorusunu yanıtlayan Ahmet Işık Çebi “TFF Lideri olmayı düşünmüyorum! Beşiktaş Lideri olarak devam etmek istiyorum. Beşiktaş’a reis olmaktan keyif alıyorum.” dedi.

 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir