Altay’dan taraftarlara mutlu veda

Futbol, Genel, Haberler May 21, 2023 Yorum Yok
Spor Toto 1’inci Lig’de transfer yasağından puan silme ve hükmen mağlubiyete kadar birçok krizle boğuştuğu dönemde kümede kalmayı daha Evvel garantileyen Altay, nihayet maçta konutunda Tuzlaspor’u 3-1 yenip taraftarına alkışlarla veda etti. Siyah-beyazlı takım dönem 40 puanla tamamlarken, rakip filelere 2 gol aniden atan Portekizli yıldız Paixao, 21 gole ulaştı. Maça hem galibiyet hem de genç oyuncuları kazanma amacıyla çıkıp ikisini de başardıklarını söyleyen teknik yönetici Tuna Üzümcü, “Tecrübeli ve genç oyuncular Altay’ı ayakta tutacak” halinde konuştu.

Transfer yasağının devam ettiği kulüpte, “Bu armayı taşıyacak biçimde genç oyuncularımızı geliştirmeye çalışıyoruz” diyen Tuna Üzümcü, “Başarılı olduğumuza da inanıyorum. Transfer yasağımız olduğundan Dolayı transferi içeriden yapıyoruz. Birkaç Tane oyuncu kazandık. Bu manada da Mesut ve huzurluyuz. Altay topluluğuna nihayet bir hatırlatma yapmak istiyorum. çok düşünceli ve sorunlu bir süreçten anlımızın akıyla, sorunları çözerek, oyuncu gurubunun, işçinin, teknik heyetin, idarenin ve liderin fedakarlıklarıyla hoş bir halde çıktık” dedi.

“AYNI SÜRECİ YAŞAMAK İSTEMİYORUZ”

Topluluğa Davet yapan Tuna Üzümcü, “Geçen sene de bu türlü bir süreç yaşadık. Bu süreçte ise Fazla Çok oyuncu kaybettik. Yeniden birebirini yaşamak istemiyoruz. Hoş bir aile ortamımız var. Hiçbir oyuncuyu, hiçbir çalışanı kaybetmeden, bu formaya, bu armaya hizmet etmek istiyoruz. O yüzden Fazla geç kalınmadan bütün topluluğun bir Lahza Evvel devinim etmesi gerekiyor. Başarılı olan bu takımı huzurlu ve Mesut bir halde Altay’a hizmet etmesinin önü açılması gerekiyor. çok geçmeden herkesin bu birlik beraberlik davetime yanıt vermesi gerekiyor” diye konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir