Anthony Edwards’a 3. dereceden saldırı suçlaması!

Basketbol, Bilgi Nis 28, 2023 Yorum Yok
Minnesota Timberwolves yıldızı Anthony Edwards’ın, Ball Arena’daki iki çalışana karşı üçüncü dereceden atakla suçlandığı açıklandı.

Edwards, Denver polisi tarafından, grubunun Nuggets’a yenildiği nihayet playoff maçının akabinde bir sandalyeyi fırlatarak Ball Arena’da çalışan iki bayana vurduğu için, üçüncü dereceden akınla suçlandı.

Denver’ın geçtiğimiz Salı gecesi Minnesota’yı 112-109 yenerek playoff birinci cinsini kazandığı 5. maçta, Edwards nihayet saniyede bir üçlük denemesini kaçırmıştı.

Denver polisinin raporu, Edwards’ın alandan soyunma odasına yanlışsız yürürken sandalyeyi savurduğunu ve çalışanları yaraladığını belirtti. Denver polis sözcüsü Jay Casillas, bu şahısların yaralarının Önemli olmadığını söyledi.

Polise nazaran Edwards, “bilerek yahut pervasızca” bedensel yaralanmaya neden olmak olarak tanımlanan üçüncü derece kabahatten suçlandı. Edwards’ın 9 Haziran’da mahkemeye çıkması planlanıyor.

Timberwolves Çarşamba günü yaptığı açıklamada, “iddia edilen olaydan haberdar olduklarını” ve “daha Çok bilgi toplama sürecinde olduklarını” duyurmuş ve daha Çok yorum yapmamıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir