onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Arda Turan: “Arda Güler’i kendime tercih ederim”

Arda Turan: “Arda Güler’i kendime tercih ederim”

admin admin -
9 0
Boğaziçi Üniversitesi Spor Doruğu’na katılan Arda Turan, AA muhabirinin sorularını yanıtladı.

Eyüpspor’un kalan 2 maçında amacının 3.’lük olduğunu vurgulayan teknik yönetici Arda Turan, önümüzdeki dönem Spor Toto Üstün Lig’de gayret etmek istediklerini belirtti.Ligde 36. haftayı bay geçen Eyüpspor’un 37. haftada Dyorex Boluspor ile karşılaşacağını hatırlatan Turan, şunları kaydetti:

“Süper Lig’e çıkmak istiyoruz lakin maç maç gidiyoruz. Bizim için Değerli olan öncelikle Boluspor maçı. fakat oyuncularımdan Fazla mutluyum, Fazla âlâ çalışıyorlar. Şu anda düzgün duruma da geldiler. Bay haftası da bize yeterli geldi. Önümüzdeki haftalarda istediklerimizi daha düzgün ortaya koyacağız. Oynatmak istediğimiz sistem için ister istemez biraz Vakit lazım. Birebir vakitte sonucu da almamız lazım.”

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler hakkındaki “Şu Lahza teknik yönetici olarak 18 yaşındaki Arda Güler’i mi yoksa 18 yaşındaki Arda Turan’ı mı oynatırdın?” sorusunu yanıtlayan Arda Turan, “Arda Güler’i oynatırdım.” dedi.

Boğaziçi Üniversitesi’nde kendisi için Kıymetli ve manalı bir tertibe katıldığını aktaran genç teknik adam, bu tepeye Davet edildiği için Haysiyet duyduğunu anlattı.

Üniversite öğrencileriyle futbol, geçmiş ve istikbal hakkında konuşacaklarını belirten Turan, geçmişte futbolcu olarak geldiği üniversiteye bugün teknik yönetici olarak katıldığını vurgulayarak “Daha yeni teknik yönetici oldum tahminen tavsiyeleri olur ve Yardımcı olurlar bana.” tabirlerini kullandı.

Gerek futbolcuyken gerekse de teknik adamken Fatih Terim’e birçok bahiste istişaresi hakkında da konuşan Arda Turan, “Fatih hocadan her Vakit dayanak lazım.” açıklamasını yaptı.

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir