Berkay Özcan: “Daha Fazla gol atmalıyım”

Futbol, Genel, Haberler Kas 03, 2022 Yorum Yok

Başakşehirli Berkay Özcan, “Daha Fazla 3’üncü bölgeye girmeliyim. Hocam da bu türlü söylüyor. Yalnızca düzgün oyun değil, goller de Fazla Kıymetli benim için. İnşallah bu türlü devam eder” dedi.

UEFA Avrupa Konferans Ligi A Kümesi nihayet maçında Başakşehir alanında İskoç grubu Hearts’i 3-1 yenik etti. Müsabakanın akabinde turuncu-lacivertli takımın 24 yaşındaki orta alan oyuncusu Berkay Özcan, açıklamalarda bulundu. Kümesi lider olarak bitirdikleri için Fazla Mesut olduklarını lisana getiren Berkay Özcan, “Çok memnunuz, kümeden çıkmak istiyorduk. lider olarak çıktık, bu Fazla Aka bir muvaffakiyet. Artık devam edeceğiz. nihayet 16 çeşidine kaldık. Maçlarımız Mart ayında. önce lige konsantre olacağız. Sonrasında Mart ayında bakacağız” tabirlerini kullandı.

“İYİ BİR KADROMUZ VAR”

Ekip olarak güzel çalıştıklarının altını çizen 24 yaşındaki orta alan oyuncusu, “Çok güzel çalışıyoruz. İdmanlarda da o denli. Âlâ bir grubumuz var. Hocamızla birlikte taktik olarak da Fazla uygunuz. İnşallah bu türlü devam ederiz” biçiminde konuştu.

“DAHA çok GOL ATMALIYIM”

Uygun performansın yanı Dizi skor katkısı yapmak istediğini lisana getiren Berkay, “Artık ben de daha Fazla gol atmalıyım. Daha Fazla konuma, 3’üncü bölgeye girmeliyim. Hocam da bu türlü söylüyor. Yalnızca düzgün oyun değil, goller de Fazla Kıymetli benim için. İnşallah bu türlü devam eder” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir