Beşiktaş Futbol Takımı, 23 Nisan’da çocuklarla bir araya geldi

Futbol, Genel, Haberler Nis 25, 2023 Yorum Yok
Beşiktaş Futbol Ekibi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları ağırladı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen aktifliğe depremzede çocuklarla birlikte atletlerin ve tesis çalışanlarının çocuklarının yanı Dizi Özel konuklar de katıldı.

Çocuklara pamuk şeker ve balonlar dağıtılırken palyaçolar da minik konuklara Şen anlar yaşattı.

İdman alanında Çeşitli oyunlarla eğlenen çocuklara eşlik eden siyah-beyazlı futbolcular ve teknik yönetici Şenol Güneş bol bol Hatıra fotoğrafı çektirdi.

Teknik yönetici Şenol Güneş aktiflikle ilgili “Çocuklarla beraberiz. Bugünleri ve yarınları uygun olsun çocuklarımızın. 23 Nisan’ı ve Ramazan Bayramı’nı kutlarken birlikteyiz. Aka kulüp, Aka ekip, Aka aile olduğumuzu göstermek için buradayız.” tabirlerini kullandı.

Siyah-beyazlı kulübün asbaşkanlarından Emre Kocadağ, “Deprem felaketini yaşadığımız, güç günler geçirdiğimiz bir sene. Bu 23 Nisan’da depremzede ve engelli çocukları da kattık bu tertibe. 23 Nisan’ı bize armağan eden Atatürk’ü hürmetle anıyorum. Bizim için en Aka maksat Beşiktaşlılığı çocuklara ne kadar Çok yayabiliyorsak, ne kadar Çok bu bedelleri aşılanabiliyorsa, ne kadar çocuk Beşiktaşlı olabiliyorsa bizim için en Aka başarılardan biri de o. Bu tertipler da bunlara hizmet eden tertipler.” halinde konuştu.

Asbaşkan Serhan Çetinsaya ise “Bugün bizim için Fazla manalı bir gün. Ramazan Bayramı ile pekişmesi de Fazla manalı oldu. Burada Fazla sayıda çocukla hoş bir Faaliyet oldu. Birçok 23 Nisanlara.” değerlendirmesinde bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir