Beşiktaş’a Jason Denayer önerisi

Futbol, Genel, Haberler May 15, 2023 Yorum Yok
Şenol Güneş’in misyona gelmesinin akabinde harikulade bir ivme yakalayan Beşiktaş, yeni dönemdeki Biricik maksadını şampiyonluk olarak belirledi.

Bu doğrultuda çalışmalar yapan siyah-beyazlıların, kadronun Kıymetli isimleri Mert Günok ve Salih Uçan’a yapacağı Teklif ortaya çıkarken, transferde sürpriz bir atak geldi. Beşiktaş, geçtiğimiz yıllarda Galatasaraylıların gözbebeği olan yıldız ismi takımına katacak.

STOPERE SÜRPRİZ TAKVİYE

Bu gelişmelerin sonrasında Beşiktaş’tan savunmaya sürpriz bir destek yapma ihtimali belirdi… Birleşik Arap Emirlikleri takımı al Shabab ile kontratı dönem sonu bitecek olan 27 yaşındaki Jason Denayer’e siyah-beyazlılar geçtiğimiz Yıl resmi Teklif götürmüş lakin kaidelerde muahede sağlanamamıştı.

Sağ stopere transfer yapmak isteyen Beşiktaş’a menajerler tarafından eski Galatasaraylı Jason Denayer yine önerildi.

NİHAİ KARAR VERİLMEDİ

Beşiktaş Denayer’le ilgili en son kararını şimdi vermezken, stoper arayışlarının da devam ettiği kaydedildi. Yıldız oyuncu ayrıyeten yeni dönem transfer çalışmalarına erken başlayan Trabzonspor’a da önerilmiş, dönem öncesi ise ismi Fenerbahçe ile anılmıştı. Jason Denayer, bu dönem al Shabab ile 11 maçta misyon yaptı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir