Beşiktaş’ın 12 dakikalık imha planı!

Futbol, Genel, Haberler Nis 28, 2023 Yorum Yok
Ligin birinci 2 sırasında yer Meydan Galatasaray ile Fenerbahçe’nin haftayı kayıpla geçmesi, Beşiktaş’ın pazar günü lig başkanı ile oynayacağı derbinin kıymetini daha da arttırdı.

Doruk yarışında ezeli rakibi Galatasaray’ın 8 puan gerisinde yer Meydan Siyah beyazlılar 3-0 hükmen galip sayılacağı Gaziantep maçının dışındaki 5 müsabakayı kayıpsız geçerek az olan umudunu nihayet anne kadar sürdürmek istiyor. Şenol Güneş ve takımı rakibi tahlil için ağır mesai harcarken Siyah beyazlıların en Değerli referans noktası Galatasaray’ın oynadığı nihayet Karagümrük maçı.

BORİNİ-DİAGNE’NİN GOLLERİNE İNCELEME

3. dakikada öne geçtiği maçta 18 ve 30. dakikalar ortasında tam 3 Defa topu ağlarından çıkaran sarı kırmızılıların 12 dakikalık süreçte yaşadığı zaaflar Siyah beyazlılar tarafından mercek altına alındı.

Galatasaray’ın o süreçte orta alanda ve savunmada yaşadığı sorunları tahlil eden Güneş ve grubu bunların üzerine çalışmalar yaptırarak ezeli rakibini seyircisi önünde yenik etmeyi planlıyor.

Borini ve Diagne’nin attığı gollerde Galatasaray’ın yaptığı yanlışlar da Siyah beyazlı kadronun Derbi planında en Değerli Ceviz olarak öne çıkıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir