Beşiktaş’ta 4 futbolcunun kaderi belli olacak

Futbol, Genel, Haberler Oca 09, 2023 Yorum Yok
Beşiktaş’ta Dünya Kupası nedeniyle oyuncular 10 günlük tatile çıkarken, Teknik Yönetici Şenol Güneş ve yardımcıları tahlillerini sürdürüyor.

Harika Lig’de oynanan 13 maçı tesislerde izleyen Güneş ve grubu, futbolcuların ferdi performanslarını bütün taraflarıyla masaya yatırıyor.

Siyah-beyazlı kadro perşembe günü saat 16.00’da BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde toplanarak çalışmalara başlayacak. İstanbul’daki çalışmalarda ve Antalya’da gerçekleşecek kampta 4 hazırlık müsabakası oynanacak.

İstanbulspor ve Karagümrük ile İstanbul’da karşılaşacak olan Beşiktaş, Antalya’da en az iki hazırlık maçı yapacak. Bu maçlar birçok oyuncunun siyah-beyazlı kadrodaki mukadderatını belirleyecek.

Arthur Masuaku, Dele Alli, Welinton Souza, Francisco Montero ve Valentin Rosier üzere isimler hazırlık maçlarında başarılı performans göstermeleri halinde kadroda tutulacak. aksi halde bu oyuncuların bölgelerine transfer yapılması gündeme gelecek.

Teknik heyetin beklentilerine Cevap veremeyen kimi isimlerle de yollar ayrılacak. Teknik Yönetici Şenol Güneş hazırlık maçlarının akabinde idareye kapsamlı bir rapor sunacak. Güneş’in raporu doğrultusunda transfer için düğmeye basılacak.

Beşiktaş’ı şampiyonluk yarışının içinde tutmak isteyen tecrübeli teknik adamın hem savunmaya hem de orta alana destek istemesine Kesin gözüyle bakılıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir