Beşiktaş’ta Galatasaray derbisi alarmı!

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

Spor Toto Harika Lig ‘de 13. hafta gayretinde cumartesi günü Galatasaray ‘a konuk olacak Beşiktaş ‘ta çalışmalar, evvelki gün başlamıştı. Ümraniyespor karşısında alınan 5-2’lik skorun akabinde Aralık vermeyen teknik yönetici Şenol Güneş ekibe yenileme egzersizi yaptırmıştı.

Dün grubuna müsaade veren deneyimli teknik adam, hazırlıklara bugün kaldığı yerden devam ettirecek. Galatasaray derbisinden zaferle ayrılmanın hesaplarını yapan Şenol Güneş, bunun için sıkı bir plan hazırladı. Güneş’in kararı doğrultusunda Nevzat Demir Tesisleri’nde bugünden itibaren derbiye kadar kamp kuralları uygulanacak.

Tesislere, futbolcu ve vazifeliler dışında giriş olmayacak. Deneyimli teknik adamın, oyunculara da tam gün mesai getirdiği ve hafta boyunca geniş kapsamlı tahlillerin yapılacağı Anlatım edildi.

Rakamlarda Buruk’un önünde

Beşiktaş TeknikDirektörü Şenol Güneş, Galatasaray’ın hocası Okan Buruk’un çalıştırdığı gruplara karşı oynadığı 7 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik elde etti. Tecrübeli isim, 2.71 puan ortalaması yakaladı. Bu müsabakalarda Şenol Güneş’in grupları 20 gol atarken, teknik yönetici Okan Buruk’un kadroları yalnızca 4 gol attı. Güneş, mesleğinde Galatasaray’a karşı 43 maça çıktı.

Deneyimli hoca, Laf konusu maçlarda 16 galibiyet, 9 beraberlik ve 18 mağlubiyet aldı. Bu müsabakalarda Şenol Güneş’in grupları Galatasaray’ın kalesine Yekün 50 gol atma başarısı gösterdi. Güneş’in grupları ise kalesinde Yekün 58 gol gördü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir