Beşiktaş’ta Maxim gelişmesi! İstenen bonservis ortaya çıktı

Futbol, Genel, Haberler Mar 30, 2023 Yorum Yok
Şenol Güneş önderliğinde istikbal dönemin planlamalarını sürdüren Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kiralık oyuncuların durumlarıyla ilgili değerlendirmeler devam ederken Maxim’in ekipteki geleceği için gelişme yaşandı.

zelzele felaketi nedeniyle ligden çekilen Gaziantep FK’dan dönem sonuna kadar kiralanan Alexandru Maxim’in durumu ise şimdi netlik kazanmadı. Lakin kırmızı-siyahlı kulübün, 32 yaşındaki Rumen yıldızdan Önemli bir bonservis beklentisi içinde olduğu aktarıldı.

Gaziantep FK’nın ligin en yetenekli ve skor katkısı yüksek isimlerinden olan Maxim’i 4-5 milyon euro civarında bir bonservis bedeli karşılığında elden çıkarmayı düşündüğü belirlendi.

SICAK BAKIYOR

Beşiktaş satın alma opsiyonu olmadan kiraladığı Maxim’in bonservisini almaya sıcak bakıyor. Lakin bu mevzudaki Kesin karar dönem sonu verilecek. Siyah-beyazlılar, Rumen yıldızın kalan maçlarda ortaya koyacağı performans ve Teknik Yönetici Şenol Güneş’in raporuna nazaran bir kıymetlendirme yapacak.

KARAR ŞENOL GÜNEŞ’İN

Şenol Güneş’in raporu Olumlu olursa Gaziantep FK ile bonservis için masaya oturulacak. Muahede sağlanması halinde Maxim ile mukavele imzalanacak. Her fırsatta Beşiktaş’ta Fazla Mesut olduğunu aktaran yetenekli futbolcunun mesleğine siyah-beyazlı grupta devam etmek istediği belirtildi. Kulüplerin mutabakatı halinde Maxim’in Beşiktaş’la kontrat imzalamaya şimdiden Amade olduğu kaydedildi. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir