Beşiktaş’ta sessiz sedasız ayrılık: Badra Cisse

Futbol, Genel, Haberler Nis 02, 2023 Yorum Yok
Şenol Güneş idaresindeki Beşiktaş’ta Ara transfer ve tescil devrinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Siyah-beyazlıların genç savunmacısı Badra Cisse, sessiz sedasız bir formda kulüpten ayrıldı.

Beşiktaş’ta Uzaklık transfer ve tescil periyodunda bir ayrılık daha yaşandığı ortaya çıktı. Siyah-beyazlılarda geçtiğimiz dönem altyapı için transfer edilen Badra Cisse, Romanya’nın yolunu tuttu.

CLUJ İLE MUAHEDE SAĞLADI

Fanatik Gazetesi’nin haberine nazaran; Romanya grubu Cluj, 20 yaşındaki stoperi Ara transfer ve tescil periyodunda takımına iç etti. Beşiktaş’ın birinci başta Olumsuz Cevap verdiği Rumen takımının teklifini daha sonra kabul ettiği kaydedildi.

Badra Cisse için kulüpler ortasında yapılan mutabakatta bir opsiyon unsurunun bulunup bulunmadığı şimdi netlik kazanmadı. Fildişili stoperin Beşiktaş ile olan mukavelesi 30 Haziran 2026’da sona erecek.

Beşiktaş’ta Valerien Ismael idaresinde A ekip kampına iç edilen 20 yaşındaki savunmacı, Werder Bremen maçında forma talihi buldu. Siyah-beyazlılarda U-19 Kadrosu’nda forma bahtı bulan Badra Cisse, 8 maçta oynadı ve 1 Defa rakip fileleri havalandırdı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir