onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Beşiktaş’ta takım, sergi gezmeye gitti

Beşiktaş’ta takım, sergi gezmeye gitti

admin admin -
9 0
Beşiktaş’ta teknik yönetici Şenol Güneş ve oyunculardan Cenk Tosun, Gedson Fernandes, Necip Uysal ve Omar Colley, Ünlü direktör Zeki Demirkubuz’un standını ziyaret etti.

İBB Gazhane’de yapılan ‘Hayat’ isimli fotoğraf standını gezen Şenol Güneş, Hayatta çalışmak Fazla Değerli fakat soluk alacak yerler sanat ve spordur. Altın, çamurda da olsa altındır. kimi altın renginde görünen madenler vardır lakin altın değildir. lakin biz bunu görebiliyoruz.” dedi.

Demirkubuz’un tablolarına değinen Güneş, “Bazen Caddebostan’da yürüyüş yapıyorum. Yolda martılar oluyor onlara kızıyoruz hepimiz ‘Ne işin Mevcut burada’ diye. Fakat aslında orası onlarındı. Zeki Demirkubuz da tablolarında bunun üzere iletilere yer vermiş.” tabirlerini kullandı.

Son olarak hafta sonu oynayacakları Adana Demirspor maçını pahalandıran deneyimli teknik adam, “Şu anda sergideyiz, futbola girmek istemiyoruz fakat sormak istiyorsanız. Adana Demirspor ile oynayacağız, düzgün bir grupla oynayacağız. Umarım hoş bir maç olur, iki yeterli grubun maçı olacak. güç bir maç lakin bizim kalan maçları kazanma amacımız var.” diyerek kelamlarını noktaladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir