onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Basketbol
  4. »
  5. Beşiktaş’tan Şanlıurfaspor açıklaması

Beşiktaş’tan Şanlıurfaspor açıklaması

admin admin -
37 0
Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Tipi kura çekimi, TFF Riva Hasan Doğan ulusal Gruplar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Beşiktaş’ı temsilen kura çekimine TFF ve UEFA ile Bağlardan Mesul Futbol A.Ş. Yönetim Konseyi Üyesi Kemal Erdoğan katıldı.

Kura çekimine seri başı unvanıyla katılan Beşiktaş’ın Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Tipi’ndeki rakibi TFF 2. Lig takımlarından Şanlıurfaspor oldu. Siyah-beyazlılar, Şanlıurfaspor ile Vodafone Park’ta karşılaşacak.

“ŞANLIURFALILAR KUSURA BAKMASIN”

Eşleşmeyi kıymetlendiren Beşiktaş Yönetim Heyeti Üyesi Kemal Erdoğan, “Şanlıurfaspor olacağı içime doğmuştu. Memleketimin kadrosu. Kusura bakmasınlar artık. Onlar için kuvvetli bir rakip olacak. Güzel bir kadroyla karşılaşacaklar. Yeterli ve karakterli bir rakibimiz var. Biz Türkiye Kupası’na Ehemmiyet veriyoruz. Bu kupayı almak istiyoruz. Şampiyonluğu da önemsiyoruz. Türkiye Kupası’nın yeri de başka zira Avrupa Ligi’ne direk katılıyorsunuz” dedi.

“HAKEMLER DE DİKKAT ETMELİ”

Erdoğan konuşmasının devamında ise “Sayın Büyükekşi taraftarlara bir bildiri verdi. Fair-play’e Ehemmiyet verilmesi gerektiğini söyledi. Ben de bir şey eklemek istiyorum. Doğal ki taraftarların kulüplerin fair-play’e takviye vermesi Kıymetli ancak hakemlerin de buna dikkat etmesi lazım.” ifadelerini kullandı.

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Çeşidi, Biricik maç eleme tarzına nazaran 20, 21 ve 22 Aralık tarihlerinde oynanacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir