Bjelica’dan yeni sezon için transfer planı!

Futbol, Genel, Haberler May 01, 2023 Yorum Yok
Trabzonspor’da Abdullah Avcı’nın misyonu bırakmasının akabinde İhsan Derelioğlu kulübede oturmuştu. reis Ertuğrul Doğan’ın Nenad Bjelica ile muahedesinin akabinde ise Hırvat hoca grubu devralmıştı.

Büyük bir istekle bordo- mavili vazifesi kabul eden Bjelica, şimdi kadroya Yargıç olmamasına Karşın tutkusunu göstermiş ve Sivasspor maçında kulübede oturmuştu. Fırtına bu maçtan yenilgiyle ayrıldıktan sonra bu hafta da deplasmanda Konyaspor’a yenildi. ehil hoca bir Kez daha uğraş eksikliğinden yakındı.

İDMANLARDA GÖZLEMLEYECEK

Nenad Bjelica, Konyaspor müsabakasından sonra net kararını verdi. Bundan bu türlü grup için uğraş etmeyen futbolculara forma vermeyecek. Kalan haftalarda ekibin motivasyonunu üst düzeye çıkartmaya çalışan Hırvat teknik adam, “Bizimle birlikte mentalitesi uygun olan oyuncularla Birlikte yola devam edeceğiz ve onlarla çalışacağız” sözlerini kullandı. Bjelica hafta ortası antrenmanlarında da müşahedelerini sürdürecek. Mesleğine bakılmaksızın kalan kısa kısımda kendini gösterenler alanda olacak.

RAPOR HAZIR

Nenad Bjelica, dönem sonu yaklaşırken grupta gidecekler-kalacaklar, alınacaklar listesini hazırlıyor. Hırvat teknik işverenin raporunu Aka oranda hazırladığı belirtildi. Bu raporu kısa müddette reis Ertuğrul Doğan’a teslim edecek. 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir