onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Boca Juniors’un yaz rüyası: Mauro Icardi

Boca Juniors’un yaz rüyası: Mauro Icardi

admin admin -
9 0
Galatasaray’da gösterdiği performansla Avrupa devlerinin yine dikkatini çeken Mauro Icardi için İspanyol basınından bir argüman daha ortaya atıldı.

Haberde; Arjantin’in en Aka kulüplerinden biri olan Boca Juniors’ın yaz aylarında Icardi’yi takımına katmak istediğinin altı çizildi.

Boca idaresinin Edinson Cavani’yi transfer edememesinin taraftarlarda Düş kırıklığı yarattığına ve verilen yıldız transfer kelamının Icardi ile tutulacağına vurgu yapılan haberde şu tabirlere yer verildi:

“Boca, transfer piyasasının açılmasını bekliyor.”

“BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAKTIR”

Haberin ayrıntısında şu tabirlere yer verildi:

“Görünüşe nazaran takımını güçlendirmek isteyen G.Amerika temsilcisinin amacındaki İsim Icardi, şu anda Galatasaray’da kiralık olarak forma giyiyor. Lakin Boca Juniors ona göz dikti. Boca, Edinson Cavani transferinde başarısız olduktan sonra bir atılıma geçti. Icardi, Boca Juniors’a Aka katkı sağlayacaktır. Arjantinli forvet, Avrupa’daki mesleğine nihayet verirse, Jorge Almiron liderliğindeki ekibin bir modülü olabilir.”

G.SARAY DA PSG İLE MASADA

Taraftarın sevgilisi olan yıldız golcü için G.Saray da Fransız Paris St. Germain ile görüşmelerini sürdürüyor. Icardi, G.Saray’da kalmak istediğini açıklamıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir