Bodrumspor ligde kalıcı olmak istiyor

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

Bodrumspor, Spor Toto 1. Lig’in 12. haftasında 5 Kasım Cumartesi günü konuk edeceği Dyorex Boluspor’u yenerek ligdeki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

Boluspor maçının hazırlıklarını Yalıçiftlik Tesisleri’nde sürdüren Ege temsilcisinde kulüp lideri İstek Karakaya, basın mensuplarına, grubun performansından Dolayı Fazla Mesut olduğunu söyledi.

Gruba Fazla güvendiklerini Anlatım eden Karakaya, “Bodrum’u en güzel formda temsil etmek, bu ligde kalıcı olmak, uygun futbol izletmek üzere emellerimiz devam ediyor. Bodrumspor, Fazla huzurlu bir kulüp. Birlik ve beraberliğin yüksek olduğu bir topluluk ve bu da alana yansıyor. Bodrum’a karşı İlgi de günden güne artıyor.” diye konuştu.

Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir ise Boluspor’un güç bir rakip olduğunu lakin kendilerinin de düzgün bir ekip olduğunu kaydetti.

Gayret ruhu yüksek bir ekip olduklarını aktaran Taşdemir, “Bu ruhu sürdürebildiğimiz takdirde her rakibimizi yenebiliriz. Bu hafta güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Âlâ bir rakiple oynayacağız ancak biz de güzel bir grubuz. Bu ligde ses getirebileceğimizi herkese gösterdiğimizi düşünüyorum.” sözlerini kullandı.

Taşdemir, geride kalan maçlarda yaptıkları kusurlardan ders çıkarttıklarını da lisana getirdi.

Yeşil-beyazlı futbolculardan Recep Aydın da ligde en alt sıradaki ekiple oynamanın bile Fazla güç olduğuna dikkati çekerek, “Her maça birebir ciddiyette, Fazla çalışarak hazırlanıyoruz. Elimizden geleni her maçta Fazla düzgün yapmaya çalışıyoruz. öteki takımlara nazaran daha olgun futbol oynayıp daha Fazla çaba eden bir kadro olarak gözüküyoruz. Bunu devam ettirmeye çalışacağız.” diye konuştu.

Öte yandan, sakatlık süreci geçiren kaleci Diogo Sousa ve Dejan Drazic’in takımda olup olmayacağının maç günü netleşeceği belirtildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir