Bodrumspor’da Doruk yürüyüşü devam edecek

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

Spor Toto 1’inci Lig’de bay ekip olarak geçtiği haftada 18 puanla Play-Off çizgisinde kalarak Doruk yarışı vermeyi sürdüren Bodrumspor’da reis İstek Karakaya, “Biz grubumuza güveniyoruz. Bodrum’u en düzgün formda temsil etmek ve bu ligde kalıcı olmak, yeterli futbol izletmek üzere gayelerimiz birebir formda devam ediyor” dedi.

Bu hafta Boluspor’u ağırlayacak Bodrumspor’da ligin birinci 10 maçında ekibin performansından Dolayı Fazla Mesut olduğunu söyleyen İstek Karakaya, “Bodrumspor ailesi olarak burası Fazla huzurlu bir kulüp. Birlik ve beraberliğin yüksek olduğu bir kulüp ve bu da alana yansıyor Bodrum’a karşı İlgi günden güne artıyor. Ben kadromuza, teknik heyetimize, yöneticilerimize, Öztürk ailesine, Bodrum’a ve belediye Fazla teşekkür ediyorum bu birlik ve beraberlikle hoş işler yapacağız” diye konuştu.

Boluspor’un güç bir rakip olduğunu belirten Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir, “Ev sahibi grup için külfetli bir takım lakin herkesin kendine nazaran bir artısı var. Biz de Özellikle gayret ruhu yüksek bir kadroyuz. Bunu sürdürebildiğimiz takdirde her rakibimizi yenebiliriz. Düzgün bir maç olacağını düşünüyorum. Yeterli bir rakiple oynayacağız lakin biz de düzgün bir grubuz. Bu ligde ses getirebileceğimizi herkese gösterdiğimizi düşünüyorum. Bunu sürdürebilmenin peşindeyiz. İki haftadır Onur’dan yoksunduk. Dejan, Sakarya maçında bileğini burktu. Yeni yeni antrenmanlara başladı. Bu hafta Dejan tam yetişmeyebilir fakat Diogo ile alakalı Önemli bir sorunumuz var, ondan da mahrum olabiliriz. Biz geçmişe dönüp bakmıyoruz. Oradan yapmış olduğumuz yanılgılardan ders çıkartıp o yanılgıları bir daha yapmamak üzerine yol alıyoruz” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir