Boluspor: “istek olmazsa olmaz”

Futbol, Genel, Haberler May 01, 2023 Yorum Yok
Spor Toto 1. Lig 35’inci haftasında konuk ettiği Altay ile golsüz berabere kalan Dyorex Boluspor’un teknik sorumlusu Ahmet Görkem Görk, kazanma isteği olmadan muvaffakiyetin gelmediğini bir Defa daha gördüklerini söyledi.

Atatürk Stadı’nda oynanan maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Görk, maçın istedikleri üzere sonuçlanmadığını lakin rakiplerinin istediği sonucu aldığını belirtti.

Görk, rakip kadronun kuvvetli oyuncalara sahip ligin en Fazla koşan ekibi olduğunu ve dönen topta Fazla süratli çıkamadıklarını bilerek çalışma yaptıklarını anlatarak, “İkinci bölge savunma oynadık. Topun bizde olacağını düşündük. Top genelde bizde oldu lakin Hücum çalışmalarında blok ortalarında alamadık. Beklerimizi kaçıramadık. Biz bunlara çalışmıştık. Birinci yarıda hiç yapamadık. İkinci yarıda da istediklerimizi yüzde 30-40 ortasında yapmaya çalıştık. Bu da bizim için Fazla kâfi olmadı.” diye konuştu.

İki ekibi da kutlama eden Görk, “Ancak istemeden bu Amel olmuyor. İstekli olacağız. Maçı kazanma isteği olmadan bu işlerin olmayacağını bir Kez daha gördük.” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir