Bruno Peres: “Artık Trabzonspor taraftarıyım”

Futbol, Genel, Haberler Nis 29, 2023 Yorum Yok
Trabzonspor Kulübünün kontratını feshettiği Brezilyalı sağ bek Bruno Peres, veda iletisi paylaştı.

Bordo-mavili kulübün toplumsal medya hesabından yayımlanan görüntülü iletide Peres, Trabzonspor’a gelişinin üzerinden neredeyse 2 Yıl geçtiğini hatırlattı.

Peres, Trabzonspor’da kusursuz anlar yaşadığını ve bunları her Vakit hatırlayacağını Anlatım ederek, “Bana kapılarını açan, kıymetimi kanıtlama ve Bruno’nun kim olduğunu gösterme fırsatı veren bu kulübe Fazla müteşekkirim. Asla unutulmayacak, kulübün tarihine geçecek, benim ve Natürel ki de taraftarlarımızın da hafızasına kazınacak anlar yaşadık. Şampiyonluk maksadına giderken bizlerle, içimizde olan herkes ve hepimiz için Fazla Özel bir andı.” değerlendirmesinde bulundu.

Taraftarlar başta olmak üzere herkese teşekkür eden 33 yaşındaki oyuncu, “Şu Lahza hatırlamadığım bütün çalışan herkese, kimi görünmeseler de biz oyunculara her Vakit Fazla Yardımcı olan kusursuz insanlara Ebedi teşekkürlerimi iletmek istiyorum.” tabirlerini kullandı.

“Teknik grubumuza, bize her Vakit öz itimat veren, yardım eden hocamıza, kulübümüzün idaresine, bize itimat veren, sevgiyle yaklaşan yöneticilerimize, liderimize teşekkür ediyorum.” diyen Peres, şunları kaydetti:

“Buraya gelişime Yardımcı olmuş bütün herkese Fazla müteşekkirim. bütün Trabzonspor taraftarlarına teşekkür etmek istiyorum. alan içinde ve dışında sizlerle yaşadığım her Lahza için kentte bize gösterdiğiniz sevgi için Fazla teşekkürler. Sizlere Fazla teşekkür ediyorum, sevgilerimi gönderiyorum. Dünyanın öbür ucunda da olsa her Vakit Trabzonspor’u destekleyecek bir taraftar daha Mevcut artık. Elveda demek istemiyorum. Bir gün tekrar Yeniden burada muvaffakiyetleri birlikte kutlayabilmek için görüşmek üzere.”

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir