Bülent Korkmaz: “Başaracağımıza inandık”

Futbol, Genel, Haberler May 21, 2023 Yorum Yok
Spor Toto 1. Lig’de olağan dönemin nihayet haftasında konuk ettiği Altınordu ile 0-0 berabere kalarak Üstün Lig’e yükselen Çaykur Rizespor’un teknik yöneticisi Bülent Korkmaz, “Duygularınız ile devinim ederseniz kazananlardan olursunuz. Rizespor’a güzel olsun.” dedi.

Korkmaz, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, güç ve eziyetli olacağını bildiklerini belirtti.

Sonunda Mesut sona ulaştıklarını ve oyuculara Fazla teşekkür ettiğini Anlatım eden Korkmaz, şunları söyledi:

“Sezon başı aile ortamı yakalarsak istediğimiz başarıyı yakalayacağımızı söylemiştim. Kurallara uyan, benimseyen herkesle çalışacağımı söylemiştim. Aile olursanız, Tüm olursanız başarırsınız. Beni buraya getiren Tahir Kıran lidere teşekkür ederim. Onunla Bir arada geldik. Ondan sonra İbrahim Turgut reis geldi. Bana inandığını, güvendiğini, sonuna kadar devam edeceğini, bu işi başaracağımıza liderimiz, yöneticilerle Birlikte inandı. Bizim yanımızda duran çalışana, herkese teşekkür ediyorum. Muvaffakiyet için alan içi değil, alan dışı da Fazla Yardımcı oldu.”

Taraftarlara da teşekkür eden Korkmaz, “Son vakitlere kadar aleyhimde de olsa, Siyah çelenk de bıraksalar, maalesef üzücü… İnandığım takımımla birlikte başaracağımızı lisana getirmiştik. önemli olan dik durabilmek, kendi doğrularınız ile devinim ederek dışarıdan etkilenmemek. Bunu yanlışsız yaptık.” tabirlerini kullandı.

Teknik yöneticilik mesleğinde birinci Kez “şampiyon” olduğunu kaydeden Korkmaz, şöyle devam etti:

“Şampiyonluk birinci oldu. çok güç olduğunu, zorlanacağımızı, yanılgılar, yanlışlar yapacağımızı biliyordum. önemli olan üzerinde takılmadan hakikat yolda ilerlemek. Grubuma, aileme teşekkür ediyorum. Her şeyden Evvel ailem. Bana inandılar. Hisleriniz ile devinim ederseniz kazananlardan olursunuz. Rizespor’a iyi olsun. Rizespor’dan ricam; bir düşüyor, bir çıkıyor, geçmişte yaşanan yanlışları belirleyin, lakin benimle ancak bensiz yanlışsız yolda ilerlemesidir. Bunu yapmazsa Tekrar tıpkı olur. Rize kenti, Fazla hoş bir kent. İnanılmaz, efsane bir yer. Bu kentin, bu kulübün gerçek yolda gerçek adımlar attığını bilmesi gerekir. İstikrarlı, kalıcı bir Rizespor olmalı. Planlama şimdiden yapılmalı.”

Siyaset ile işi olmadığını lakin Osman Aşkın Bak’ın her Vakit takviye olduğunu vurgulayan Korkmaz, “Kriz anlarımızda bize Fazla takviye oldu. Osman Aşkın Bak’a teşekkür ediyorum. çok değerli bir isim. Hakikat işler, gerçek ataklar kriz anında ne yapılması gereken anlarda idareyle Birlikte Fazla hakikat kararlar verdi. Onun emeği var. İyi olsun.” biçiminde konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir