Burak Kızılhan: “Camiamızı Mesut eden bir performans gösterdiler”

Futbol, Genel, Haberler Kas 05, 2022 Yorum Yok

Fenerbahçe Kulübü genel Sekreteri Burak Kızılhan, transfer sürecinin akabinde Harika Lig ve UEFA Avrupa Ligi’nde yüksek bir form grafiği yakalayan sarı-lacivertli kadronun camiayı Mesut eden performans sergilediğini söyledi.

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Şurası toplantısı, Kalamış’taki Faruk Ilgaz Tesisleri’nde başladı. Toplantıya Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, Yüksek Divan Şurası Lideri Uğur Dündar ile Yönetim ve divan heyeti üyeleri katıldı.

Uğur Dündar’ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, 25 yılını doldurup yeni divan üyesi olanların isimleri okundu. Daha sonra Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, kulüpte 40, 50 ve 60 yılını dolduran üyelere kutlama plaketi takdim etti.

– Yönetim heyeti aktiflik raporu

Fenerbahçe Kulübü genel Sekreteri Burak Kızılhan, Yönetim şurası aktiflik raporunu okudu.

Türkiye’nin en Aka spor kulübü olarak rekabetçi kimliklerini ortaya koydukları 34 aylık mühletin geride kaldığını belirten Kızılhan, “Kariyerinde olimpiyat ikinciliği, Avrupa ve dünya şampiyonlukları bulunan kulübümüz atleti Buse Naz Çakıroğlu, Karadağ’daki Avrupa boks şampiyonasında ikinci Kez Avrupa şampiyonluğu kazanarak Aka bir muvaffakiyete imza attı. Buse Naz Çakıroğlu ayrıyeten ülkemize bu şampiyonadaki Biricik altın madalya kazandıran sportmen oldu. Bizi gururlandırdığı için teşekkür ediyorum.” dedi.

Fenerbahçe Opet Bayan Voleybol Ekibi’nin da nihayet olarak Vakıfbank’ı 3-0 yenerek, şampiyonlar kupası dördüncü Sefer kazandığını ve döneme mükemmel bir başlangıç yaptığını anlatan Kızılhan, futbol grubunun başarısıyla ilgili de şunları Anlatım etti:

“Transfer sürecinin akabinde Muhteşem Lig ve UEFA Avrupa Ligi’nde yüksek bir form grafiği yakalayan ekibimiz, topluluğumuzu Mesut eden bir performans gösterdi. Grubumuz, 26 puanla bir maç eksikliğine Karşın lider durumda. Avrupa Ligi’ni namağlup formda, 14 puanla lider tamamladı, 16 tipine ismini yazdırmayı başardı. Ebedi takviyeyle, yürüdükleri bu yolda başarılanının devamını diliyorum.”

bütün maçlarda futbolcularının seremonilere çocuklarla çıktıklarını ve toplumsal mesuliyet odaklı bu projenin kendileri için Kıymetli olduğunu vurgulayan Kızılhan, “Dezavantajlı 14 çocuğun da bu heyecanı yaşamasına İmkan sağlıyoruz. Fiziki olarak stada gelemeyen, tedavi altındaki çocukları da ülkede birinci olarak tabletle bu heyecana ortak ediyoruz. Bu çocuklar, hastane yahut konut ortamında Tekrar çubuklu formayı giyiyor, statta olan çocuklarla bu heyecanı paylaşıyorlar. En kısa vakitte iyileşmelerini ve fiziki olarak da onları statta ağırlamayı bekliyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak her Vakit onların yanında olmaya, hayallerini gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” biçiminde konuştu.

Divan şurası toplantısı, öteki branşların şube sorumlularının faaliyetlerini okudukları hazırlanan görüntünün izletilmesiyle sürüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir