onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Burak Kızılhan: “Hakemler bize karşı normal değil!”

Burak Kızılhan: “Hakemler bize karşı normal değil!”

admin admin -
15 0
Fenerbahçe Kulübü genel Sekreteri Burak Kızılhan, toplumsal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Kızılhan, “Hakemlerin Fenerbahçe’nin maçlarında olağan yaklaşımda olmadığını pek Fazla Sefer lisana getirdik! Bu yetmedi sorumlularına sorduk! Değişen bir şey olmaması bir yana durum git gide vahim bir hale geldi.” dedi.

Kızılhan ayrıyeten, Türkiye Aktif Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Lideri Abdurrahman Arıcı’nın da kelamlarına değindi ve, “Abdurrahman Arıcı’nın kelamları bugüne kadar söylediklerimizin resmi lisanla anons edilmesidir! Biz biliyoruz, farkındayız lakin asıl sorumlular ve muhataplar bu bahiste ne yaptı? Ne yapacak???!!! Türkiye Futbol Federasyonu, MHK, yaşananları görüyorsunuz değil mi?” kelamlarını kullandı.

ABDURRAHMAN ARICI NE DEDİ?

Türkiye Aktif Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Lideri Abdurrahman Arıcı katıldığı canlı yayında, “Fenerbahçe’nin 8 Yıl şampiyon olamamasında hakemlerin tesiriyle ilgili Oran veremem fakat hakem kusurlarıyla olamayabilir. Birtakım hakemler örgütlenmiş olabilir. Bu kadar yanılgıların üst üste birebir ekip için olması soru işaretleri oluşuyor. İstanbulspor maçında kusurlar vardı. Penaltı ve gol verilmedi. Gol durumunda kaleci, futbolcunun üzerine gidiyor, faul varsa kaleci yapıyor ancak gol iptal ediliyor. Bu bir tertibin verdiği karar mı diye sorsanız bir şey diyemem. Üst üste bunlar olunca beşerler düşünüyor. Karagümrük maçında Valencia’nın konumu da penaltı için değerlendirilmedi. Bu yanlışlar Yan yana getirildiğinde Ali Koç için haklılık hissesi Mevcut diyebiliyorsunuz. Hakem yanlışı fakat kulüp lideri bunları Yan yana getiriyor. Sistematik oluyor diyor, o Vakit bir şey diyemiyorsunuz. TFF ve MHK’nın Gerekli açıklamaları yapması gerekiyor. Lale Orta durumlarla ilgili açıklamalar yapıyor. Kendi hakemlerini savunması gerekiyor. Ali Koç’un argümanlarını çürütmeleri gerekir.” kelamlarını kullanmıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir