CANLI: Abdullah Avcı konuşuyor

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

UEFA Avrupa Ligi’nde alanında Ferencvaros ile karşılaşacak Trabzonspor’da teknik yönetici Abdullah Avcı ve futbolculardan Trezeguet basın toplantısında açıklamalarda bulunuyor. İki ismin açıklamalarını canlı olarak aktarıyoruz.

Abdullah Avcı: “Dengeli bir Küme olarak duruyordu, Monaco bir tık önde favori gözüküyordu. Ferencvaros’un Monaco’dan aldığı 4 puan ve kümeden çıkmayı garantilemesi… Onları kutlama ederim. Avrupa’da devam etmek için elimizden geleni yapacağız.”

Abdullah Avcı: “Maçı kazanmak ve ülke puanını Kıymetli bir katkı yapmak istiyoruz.”

Abdullah Avcı: “Maçı kazanıp hem kulüp hem de ülke puanına katkıda bulunmak istiyoruz. Avrupa’da devam etmek istiyoruz. Bunun için taraftarımızın takviyesine muhtaçlığımız var. Onlar, bizim için 12. oyuncu.”

Trezeguet: “Avrupa Ligi’nde devam etmek istiyoruz. Yalnızca kazanmaya odaklandık. Maçı kazandıktan sonra kümede hangi sırada olacağımızı daima birlikte göreceğiz.”

Abdullah Avcı: “Ferençvaroş’un geniş bir takımı Mevcut ve takımındaki birçok oyuncu birbirine Fazla yakın profiller. Rotasyon yapmaları dezavantaj olmaz. Avrupa’da rekabetçi ortamda kendilerini göstermek isteyeceklerdir.”

Trezeguet: “Trabzonspor inşallah Yeniden şampiyon olacak. Taraftarlarımızı bir Kez daha Mesut etmeye çalışacağız.”

Trezeguet: “Herkesin dayanağıyla kendimi daha yeterli hissediyorum. Ben kendim için değil, ekip için çalışıyorum.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir