onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. CANLI | Samet Akaydin konuşuyor

CANLI | Samet Akaydin konuşuyor

admin admin -
36 0
Fenerbahçe’nin yeni transferi Samet Akaydin açıklamalarda bulunuyor.

CANLI AKTARIYORUZ!
SAYFA DAİMA GÜNCELLENMEKTEDİR!

İŞTE SAMET AKAYDİN’İN AÇIKLAMALARI

“Fenerbahçe üzere Aka bir toplulukta olduğum için memnunum, heyecanlıyım. Her futbolcunun hayalidir Fenerbahçe’de oynamak. Ne kadar güç ve Aka bir topluluğa geldiğimin farkındayım. İnşallah her iki taraf için de güzel olur.”

“İNATÇIYIMDIR”

“İnatçıyımdır. Pes etmeyi sevmem. Türk gencinin isteyip de yapamayacağı bir şey yok. Ben asla pes etmedim. Savaşmaktan vazgeçmeyen, formanın hakkını veren bir imal var. Fenerbahçe’de başarılı olacağıma inanıyorum. Üzücü oynayabilirim fakat Üzücü çaba etmeyeceğim. Çubuklu formaya layık olmaya çalışacağım.” 

“3’LÜ SİSTEM İÇİN BENİ İSTEDİ”

“Jesus Hocamızla, idman Evvel de bir toplantı yaptık. Hocamız, 3’lü sisteme uyabileceğim için beni istedi. Benim sisteme katkım olacaktır. Ben daha Fazla topla çıkan, oyunu kuran bir üretim var. Hocam da bu özelliklerimi biliyor, bana söyledi. ulusal kadroda da savunmanın sağında ve ortasında oynadım. Üstesinden geldim.”

“TEKLİFLER VARDI ANCAK…”

“Bana yurtdışından da teklifler geldi. çok Teklif vardı. Kulübümüzle görüşüyordum, liderimizle. ‘Nereye gitmek istersin?’ dediler. Ben ‘Fenerbahçe’ye gitmek istiyorum’ dedim. kelam olsun diye demiyorum. Hislerimle devinim eden bir beşerim. O Lahza hislerimle devinim ettim. Fenerbahçe’nin şampiyonluğuna Fazla inandım. Bu dönem şampiyon olacağız. Hiç tereddütsiz Fenerbahçe’yi tercih ettim.”

“HOCAYLA GÖRÜŞMEDİM”

“Jorge Hocanın beni Fazla istediğini biliyordum. Oynadığım kulüplerde buna dikkat ediyorum. Hocanın beni istemesi transferde Fazla kıymetlidir. Fenerbahçe’ye gelmemde bunun tesiri oldu fakat Jorge Hocayla transfer sürecinde görüşmedim.”

“Cüneyt Dumlupınar hoca ile çalıştık, beni âlâ tanır. Forvetin Daimi ensesinde olmayı, boğuşmayı severim. Ben çabayı bırakmam. Sahanın içinde en yeterli çabayı vermeye çalışırım. Üzücü oynayabilirim, kusur yapabilirim lakin benim özgüvenim hiç gitmez. Ben Tekrar o yanılgıların üstüne giderim. Montella Hocam bana Daimi ‘Senin potansiyelin var, Hudut koyma, hudutları aş. Yanlışlarının üstüne git’ dedi. Ben de her Vakit hudutlarımı aşmaya çalışıyorum.”

“Önce amacım oynamak. Kendimi idmanlarda göstermek, hocanın gözüne girmek. Bu formayı bırakmak istemiyorum. Birinci şampiyonluğumu Fenerbahçe ile başarmak istiyorum. Bu benim için Fazla kıymetli. Dönem sonunda inşallah şampiyon oluruz. Bunun için elimden ne geliyorsa yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.”

“ÇOK KALİTELİ OYUNCULAR VAR”
“İlk formam 3 numaraydı. Fenerbahçe’de de 3 numarayı istedim. Kırmadılar, verdiler. 3 numara Fenerbahçe’de Fazla özel. Kim Min-Jae’yi aratmamaya çalışacağım. Fenerbahçe’deki stoperler Fazla kaliteli. Ben de kendime güveniyorum. Hoş bir rekabet. Çalışıp kendimi göstereceğim. Rekabetten hiç kaçmadım. Burada da kaçmayacağım. İnşallah kendimi gösteririm ve oynarım.”

“FENERBAHÇE’NİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ ANLATIYORLARDI”

“Daha Evvel tanıştığım isimler var; İsmail Yüksek, Arda Güler, İrfan Can Kahveci, Altay Bayındır. ulusal kadrodan tanışıyoruz. Dayanılmaz bir aile ortamı var. Hiç yabancılık çekmedim. Âlâ ağırladılar. Hoş, Fazla hoşuma gitti ortam. ulusal kadrodan arkadaşlarım, Fenerbahçe’nin nasıl Aka bir topluluk olduğunu anlatıyordu. Ben de soruyordum hatta. O vakitlerde da bu transfer konuşuluyordu, görüşmeler vardı. Fenerbahçe’ye transfer olmayı Fazla istiyordum.”

“Sahaya çıktığım vakit, daima savaşan, gayret eden, formanın hakkını veren bir Samet izleyecekler. Ben kimsenin itimadını boşa çıkarmadım. Çıkarmayacağım inşallah. Sabırsızlıkla taraftarın önüne çıkmak istiyorum.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir