CANLI | Şenol Güneş konuşuyor

Futbol, Genel, Haberler Mar 30, 2023 Yorum Yok
Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, gündeme dair açıklamalarda bulunuyor.

CANLI AKTARIYORUZ!
SAYFA DAİMA GÜNCELLENMEKTEDİR!

İŞTE ŞENOL GÜNEŞ’İN AÇIKLAMALARI!

“Milli ortada sayımız Fazla az, 12 oyuncumuz ulusal ekiplerde. 2 Tane genç oyuncumuz Geri geldi. Salih Uçan da Özel durumu nedeniyle yarın gelecek. Tayyip Talha’nın sakatlığını biliyorsunuz, derbiye yetişir mi bilemiyoruz.”
SAKAT OYUNCULAR İÇİN AÇIKLAMA

“Milli ortada sayımız Fazla az, 12 oyuncumuz ulusal kadrolarda. 2 Tane genç oyuncumuz Geri geldi. Salih Uçan da Özel durumu nedeniyle yarın gelecek. Tayyip Talha’nın sakatlığını biliyorsunuz, derbiye yetişir mi bilemiyoruz. Valetin Rosier boğazından ameliyat oldu. Gedson dişinden ameliyat oldu. Bir de müsaade verdiğimiz Dele Alli de gelemedi, yağmur yağıyor herhalde, ondan haber almaya çalışıyoruz.”

FENERBAHÇE DERBİSİ SÖZLERİ

“İlk maçımız Fenerbahçe ile, onlara bu maçın kıymetini önlerine koyacağız. istikbal hafta cuma günü kadro toplanmış olur. Fikstür açıklanmadı ancak herhalde pazar günü olacak. Fenerbahçe’nin de Fazla sayıda ulusal kadroda oyuncusu var, herhalde cumartesi olmaz derbi.”

“DELE ALLI’YE ULAŞAMADIK!”

“Dele Alli’ye telefon ile ulaşamadık, inşallah kaza falan geçirmemiştir.”

TRANSFER AÇIKLAMASI

“Benim adıma transfer haberleri yazılıyor. Şu anda gidecek oyuncu yok. Alınacak oyuncuya da Yönetim karar verir. Kevin N’Koudou ile ilgili haberler çıkıyor. Ekonomik olarak yüksek değerli bir oyuncu. Kalırsa maliyeti olacak, onunla konuştuk. Transfer imkanı oldu ancak gitmedi. neden gitmediğini bilmiyorum. Gitmedi, affettik. Oynaması düşünülmüyor. Lazım olursa, oynatırız. Beklentilere yanıt veremediği için düşünmüyoruz.”

“YİNE ARBEDEYE BAŞLADIK”

“Herkes Türk futbolunu kurtarmak için bir şeyler yapıyor! zelzele hepimizi üzdü, biter bitmez hengameye başladık. Demek özümüzde yanlışlık var! Arbede olmasın diye özverili olmak durumundayız. Sağlam temellerin olduğu yerde, öbür problemler Değerli değil! Konuşmaları ciddiye almıyorum. Futbolun âlâ olması için konuşuluyorsa, başımızın üstünde yeri var. Boş konuşmaların, dedikoduların kimseye faydası yok! İftiralar da Fazla tehlikeli. Ortalığı karalamak için yapıyorsun. Biz açık, İçten ve dürüst müyüz, kaostan mı beslenmek istiyoruz? Kulüp açıklamayı yapmış, karşı tarafın ne anladığı önemli.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir