Cengiz Ünder’den ayrılık iddialarına yanıt

Futbol, Genel, Haberler Nis 25, 2023 Yorum Yok
Fransa Ligue 1 gruplarından Marsilya’da forma giyen ulusal futbolcu Cengiz Ünder, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fransız basınından La Provence’ye konuşan ulusal oyuncu, “Hakkımdaki transfer tezlerini okuyorum fakat bunların tümü gerçek dışı. Burada pek âlâ durumdayım ve dönemi olabildiğince güzel tamamlamak istiyorum. Şampiyonlar Ligi’ne katılıp, Marsilya’da kalmak istiyorum. Burada grubun Değerli bir parçasıyım. Bu yaz Biricik planım tatil yapmak ve Marsilya’ya Geri dönmek” dedi.

“MENAJERİME SÖYLEDİM”

Marsilya idaresinin Atalanta’ya Ruslan Malinovskyi transferinde kendisini takasta önerdiği istikametindeki haberleri de pahalandıran Cengiz, “Ayrılık aklımın ucundan bile geçmedi. Burada Fazla düzgün bir birinci dönem geçirdim ve o formda ayrılmak istemedim. Marsilya’ya Fazla yeterli adapte oldum ve burada Fazla düzgün hissediyorum. Menajerime de buradan ayrılmak istemediğimi ilettim.” tabirlerini kullandı.

“HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ”

nihayet olarak kadronun durumu pahalandıran ulusal oyuncu, “Geçtiğimiz Yıl maksadımıza ulaşmıştık. Bu Yıl da o doğrultuda ilerliyoruz. Marsilya üzere bir kulüp her Vakit Şampiyonlar Ligi’nde olmalı. Bizim de gayemiz her Vakit olduğu üzere Şampiyonlar Ligi’ne kalabilmek. Lyon maçını katiyetle kazanmalıyız ve güzel oyunumuza devam etmeliyiz. Hala 7 maçımız var, işimiz bitmedi. Monaco ve Lens ile olan rekabetimiz hala sürüyor.” diyerek kelamlarını noktaladı.

Bu dönem Marsilya formasıyla 39 resmi maça çıkan 25 yaşındaki Cengiz Ünder, bu maçlarda ekibine 3 gol 6 asistlik katkı sağladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir