Cherchesov: “İyi performans göstermek istiyoruz”

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

UEFA Avrupa Ligi H Kümesi 6. ve nihayet maçında perşembe Trabzonspor’a konuk olacak Ferencvaros’un teknik yöneticisi Stanislav Cherchesov, düzgün bir performans ortaya koymak istediklerini lisana getirdi.

Cherchesov ve forvet oyuncusu Ryan Mmaee, müsabakanın oynanacağı Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde basın toplantısı düzenledi.

Takımında Noksan oyuncular bulunduğunu belirten Cherchesov, “Grupta 6. maçımızı oynayacağız. çok sıkı bir programdan sonra buradayız. Alışılmış ki uzun yürüyüş içinde eksikler olabilir. Genç oyuncu olsun olmasın, Değerli olan alacağımız sonuçtur.” dedi.

Trabzonspor’un oyun sistemini incelediklerini Anlatım eden Cherchesov, şunları söyledi:

“İyi oyunla güzel bir performans göstermek istiyoruz. Kendi konutumuzda 10 şahıs uğraş etmek zorunda kaldık. Uygun performans gösterdik. Seyirci önünde motive olacaklar. Onun için hala taktik üzerinde düşünüyoruz. Bu maçta ne olacağı ortaya çıkacak. Türkiye’ye karşı 6 Sefer Rusya ulusal Grubu’yla oynadım. Hepsinde Fazla hoş atmosfer vardı. Türkiye’de futbolun ne kadar sevildiğini biliyorum. Bu maçta da bu türlü olmasını bekliyoruz.”

Mmaee: “Tur biletimizi aldık”

Forvet oyuncusu Ryan Mmaee, bondo-mavili takıma karşı güç bir yarış oynayacaklarını belirterek, “Üzerimizde Aka bir baskı olacak ancak kesinlikle kazanmalıyız. güç bir maç bekliyorum. Daha Evvel yaptığımız maçlardaki oyunumuzu göstererek bu karşılaşmayı kazanmak istiyoruz. Formda bir ekibimiz var. Ben de gol ile katkı sağlamaya hazırım.” tabirlerini kullandı.

Maçın atmosferinin kendilerini etkileyip etkilemeyeceğine ait ise Mmaee, “30 bin bireye karşı oynamak kolay değil. Çaba edeceğiz. Daha evvelki maçlarda gösterdiğimiz grup ruhunu yanımıza alıp, performansımızı artıracağız. Bir sonraki cinse biletimizi aldık fakat gayretimizi yapacağız.” diye konuştu.

konuk grup, müsabakanın oynanacağı Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde nihayet idmanını gerçekleştirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir