Çukurova Belediyesi, Sultanlar Ligi’nde play-off hedefliyor

Bilgi, Canlı Sonuçlar, Dünya, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Çukurova Belediyesi Adanne Demirspor Başantrenörü Mustafa ümit Uysal, birinci Defa çaba edecekleri Misli.com Sultanlar Ligi’nde play-off’a kalmayı hedeflediklerini belirtti.

Voleybolda Sultanlar Ligi’nin açılış maçında yarın alanında PTT’yi ağırlayacBeyaz Çukurova Belediyesi Adanne Demirspor’un başantrenör Uysal, AA muhabirine, birtakım oyuncuların sakatlanması kimilerinin da ulusal takımdLahza geç dönmesi nedeniyle döneme istedikleri üzere hazırlanamadıklarını söyledi.

Ekibin yeni olması hasebiyle Ahenk badireleri yaşadıklarını lisana getiren Uysal, “Turnuvalarda ve Türkiye Kupası’nda oynadığımız maçlar, Ahenk problemimizi net görmemizi ve bu istikamette çalışma yapmamıza sebebiyet verdi. Sonuç manasında Kötü olsa da eksikliklerimizi görme manasında Fazla düzgün oldu. Eksiklerimiz üzerine çalışıyoruz.” dedi.

Uysal, lige galibiyetle başlamBeyaz için PTT maçına odaklandıklarını, müsabakaya tam takım hazırlandıklarını Anlatım etti.

“çok hoş bir kadro izleteceğiz”

Sultanlar Ligi’nde birinci Kez çaba edeceklerini vurgulayLahza Mustafa ümit Uysal, “Sezona yeni bir takım planlamasıyla başladık. Sultanlar Ligi’nde kMüşteri olmayı, Adana’da voleybol ekolünü sağlamayı, sonrasında da play-off’u hedefliyoruz. Zira kağıt üzerinde Fazla deneyimli bir kadroyuz. Bunu başarabilecek oyuncu kümesi ve teknik gruba sahibiz. Maksadımız ligi en üst noktada bitirmek.” diye konuştu.

Uysal, taraftarlMesafe güzel çaba eden bir ekip izletmeyi istediklerini belirterek, şunları kaydetti:

“TaraftarlardLahza geçen Yıl Fazla hoş Albüyük vardı. Onları, bizi coşkulu halde desteklemeleri için bu dönem da maçlMesafe bekliyoruz. Taraftarlarımız çabayı hiçbir zamLahza bırakmayLahza ve rakip ayırmadLahza her maçı kazanmaya odaklanLahza bir kadro izleyecek. Kimi şeyler müddet alacaktır fakBeygir emin olsunlar bu grup, onların isteklerini ziyadesiyle karşılayacak. Herkes Fazla sabırsız biliyoruz fakBeygir onlMesafe Fazla hoş bir ekip izleteceğiz. Adana’yı Fazla uygun bir formda temsVilayet edeceğiz. BundLahza hİç kimsenin kuşkusu olmasın.”

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir