David Silva 1 yıl daha Sociedad’da!

Futbol, Genel, Haberler May 04, 2023 Yorum Yok
İspanya 1. Futbol Ligi (LaLiga) ekiplerinden Real Sociedad, 37 yaşındaki orta alan oyuncusu David Silva’nın kontratının 1 Yıl uzatıldığını duyurdu.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, David Silva’nın kontratının 2023-2024 döneminin sonuna kadar uzatılması konusunda karşılıklı muahedeye varıldığını bildirdi.

“Gösteri devam etsin” başlığıyla muahedeyi duyuran Bask kadrosu, bu dönem bütün kupalarda 26’sı lig olmak üzere Yekün 32 maçta forma giyerek 2 gol atan ve 5 asist yapan İspanyol futbolcunun “en parlak periyotlarından birini geçirdiğini” vurguladı.

David Silva da yaptığı açıklamada, “İyi durumdayım ve oynama arzum devam ediyor. Ailem de burada Mesut ve benim için bu da kıymetli. Sokakta, genç, İhtiyar her yaştan insanın heyecanını görüyorsunuz. Kuşaktan kuşağa geçen bir şey ve bu Fazla hoş.” sözlerini kullandı.

İspanyol basını da deneyimli futbolcunun istikbal dönem Şampiyonlar Ligi’ne katılma mümkünlüğü yüksek olan Real Sociedad’ta oynamaya devam etmesinin Kıymetli olduğunu yazdı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir