onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. David Silva 1 yıl daha Sociedad’da!

David Silva 1 yıl daha Sociedad’da!

admin admin -
10 0
İspanya 1. Futbol Ligi (LaLiga) ekiplerinden Real Sociedad, 37 yaşındaki orta alan oyuncusu David Silva’nın kontratının 1 Yıl uzatıldığını duyurdu.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, David Silva’nın kontratının 2023-2024 döneminin sonuna kadar uzatılması konusunda karşılıklı muahedeye varıldığını bildirdi.

“Gösteri devam etsin” başlığıyla muahedeyi duyuran Bask kadrosu, bu dönem bütün kupalarda 26’sı lig olmak üzere Yekün 32 maçta forma giyerek 2 gol atan ve 5 asist yapan İspanyol futbolcunun “en parlak periyotlarından birini geçirdiğini” vurguladı.

David Silva da yaptığı açıklamada, “İyi durumdayım ve oynama arzum devam ediyor. Ailem de burada Mesut ve benim için bu da kıymetli. Sokakta, genç, İhtiyar her yaştan insanın heyecanını görüyorsunuz. Kuşaktan kuşağa geçen bir şey ve bu Fazla hoş.” sözlerini kullandı.

İspanyol basını da deneyimli futbolcunun istikbal dönem Şampiyonlar Ligi’ne katılma mümkünlüğü yüksek olan Real Sociedad’ta oynamaya devam etmesinin Kıymetli olduğunu yazdı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir