Denizlispor’da şirketleşme yolunda ilk adım atıldı

Basketbol, Bilgi Kas 19, 2022 Yorum Yok
Altaş Denizlispor Kulübünün fevkalâde genel konseyinde, şirketleşme unsurunun kabul edildiği bildirildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya nazaran Altaş Denizlispor idaresi, Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde inanılmaz genel heyet düzenledi.

genel heyetteki gündem unsurları ortasında, yer Meydan “Dernek tüzüğünde 7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanunu kapsamında tüzük değişikliği konusunda önerge sunulması, spor faaliyetinde bulunan Denizlispor Kulübü Derneğine bağlı futbol şubesinin, Denizlispor AŞ. ismiyle anonim şirketi kurulması, Çeşitli mevzularda var Yönetim şurasına yetki verilmesi” hususu oy çokluğuyla kabul edildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kulüp Lideri Mehmet Uz, tüzük değişikliği genel şurasını gerçekleştirerek kulübün geleceği ismine Değerli bir sayfa açtıklarını belirtti.

Uz, açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Genel heyetimize katılarak bizi yalnız bırakmayan evvelki Devre kulüp liderlerimize ve yöneticilerimize, taraftarlarımıza, davetimize icabet eden konuklarımıza ve şirketleşme yetkisi vererek bize inançlarını bir Defa daha ortaya koyan değerli üyelerimize teşekkür ederiz.” sözlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir