Dia Saba: “Fenerbahçe Fazla güzel, elimizden geleni yapacağız”

Futbol, Genel, Haberler Kas 05, 2022 Yorum Yok

Demir Küme Sivasspor’da orta alan oyuncusu Dia Saba, Spor Toto Üstün Lig’de 7 Kasım Pazartesi günü karşılaşacakları Fenerbahçe’nin Fazla güzel bir ekip olduğunu, İstanbul’a kadro olarak ellerinden gelenin en düzgününü yapmak için gideceklerini bildirdi.

Kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Saba, UEFA Avrupa Konferans Ligi G Grubu’nu başkan tamamladıkları için Mesut oldukların belirtti.

Saba, deplasmanda oynayacakları Fenerbahçe maçının güç geçeceğini aktararak, “Fenerbahçe Fazla uygun bir grup. Biz de orada elimizden gelenin en düzgününü yapmaya çalışacağız. Kendi futbolumuzu ortaya koymaya gideceğiz ve Fazla güzel bir maç ortaya çıkacak.” tabirlerini kullandı.

Kendi performansına da değinen Saba, şunları kaydetti:

“Takıma katkıda bulunduğumu düşünüyorum. Buraya süratli adapte oldum. Ekip arkadaşlarımın, teknik takımın takviyesi ile gruba Çabucak Ahenk sağladığım. Grup için gol atarak, asist yaparak elimden gelenin en düzgününü yapmaya çalışıyorum. Arkadaşlarımın dayanağıyla de hoş işler başarıyoruz. Ligdeki pozisyonumuz Fazla düzgün değil. Bunun için de önümüzdeki maça Fazla düzgün hazırlanıp, o maçta bir şeyler yapmak istiyoruz. Üstün Lig benim için yeni bir deneyim. Birinci kere bir Avrupa Ligi’nde oynuyorum. Harika Lig’in kalitesi Fazla yüksek ve rekabetçi bir lig. Burada yeni deneyimler kazanıyorum. Bu ligde hoş işler yapacağımızı düşünüyorum.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir