Domagoj Vida, Beşiktaş’a dönmek istiyor

Futbol, Genel, Haberler Oca 24, 2023 Yorum Yok
Ara transfer çalışmalarını bütün süratiyle sürdüren Beşiktaş, forvet mevkiindeki eksikliği Vincent Aboubakar’ı alarak giderirken; stoper bölgesindeki arayışlarına devam ediyor. Stoper arayan Beşiktaş’a sürpriz bir Teklif komşudan geldi. AEK kadrosunda forma giyen Domagoj Vida, menajeri aracılığıyla Beşiktaş idaresine bildiri gönderdi ve mesleğinin nihayet dönemecinde Beşiktaş formasıyla bir Kez daha şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.

1.5 yıllık kontratı olmasına Karşın Yunan takımından ayrılma konusunda zorluk yaşamayacağını iletti. Teknik yönetici Şenol Güneş ve siyah-beyazlı yetkililer dört koldan sağ stoper ararken uzun yıllar Beşiktaş formasını terleten Domgoj Vida’nın bu teklifi dikkat çekti.

“NEDEN OLMASIN?”

Hırvat savunma oyuncusu, forma giydiği mühlet boyunca hem teknik yöneticilerin vazgeçilmezi olmuş, hem de tarafların takdirini toplamıştı. Fakat, Nisan ayı sonunda 34 yaşına girecek olan Vida’nın menajerinin FIFA’ya gitmesi ve kulübü şikayet etmesi reis Çebi’yi epeyce kızdırmıştı. Glen bilgilere nazaran Özellikle Aboubakar’ın dönüşüne müsaade verilmesi ise Vida’nın dönüşüne de “neden olmasın” denebileceği halinde yorumlanıyor. Hırvat stoperin menajerine şu anne kadar bir yanıt verilmedi. Vida’yla ilgili nihayet karar reis Çebi, Karı ve Güneş’in yapacağı üçlü görüşmenin akabinde verilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir