Draymond: “Barnes, Durant yüzünden beni düğününe bile çağırmadı!”

Basketbol, Bilgi Nis 27, 2023 Yorum Yok
Golden State Warriors forveti Draymond Green, eski kadro arkadaşı Harrison Barnes’ın 2016’da Kevin Durant’in gelişiyle ayrılması sebebiyle kendisine hâlâ kızgın olduğunu söyledi.

Draymond, 2016’da Warriors’ı Durant ile mukavele imzalamaya zorladığı için Barnes’ın kendisine hâlâ kızgın olduğuna inandığını belirtti.

KD’nin 2016 yazında Warriors’a gidişi, 2015 ve 2016’da arka geriye NBA Finalleri’nde yer almış olan Barnes’ın gruptan ayrılarak Dallas Mavericks’le mukavele imzalamasına yol açmıştı. Barnes, Dallas’ta üç dönem geçirdikten sonra Şubat 2019’da Kings’e takas edilmişti.

Draymond’ın yorumları, Barnes’ın Warriors’a karşı playoff birinci çeşidinin 4. maçını kazandırabilecek şutu kaçırmasının akabinde, kendi podcasti ‘Draymond Green Show’un nihayet kısmında geldi:

“Harrison, hepimizin bildiği üzere, o şutu soksaydı bize ağzına geleni söylemeye hazırdı. O yüzden kaçırdığını görmek Fazla hoş oldu.”

Daha sonra Draymond, Harrison’ın ekip arkadaşları Steph Curry, Klay Thompson ve öteki “herkesi” düğününe Davet etmesine Karşın kendisini Davet etmediğini söyleyerek, bunun sebebinin Durant olduğunu düşündüğünü belirtti:

“Harrison Barnes, KD’nin buraya gelmesinden dolayı sanırım hala benden hoşlanmıyor. Ve gerçek şu ki, (Warriors GM Bob Myers’a) KD’yi getirmesi için onu takas etmesini falan söylemiş değilim.

Benim otomobilde ağlayıp KD’yi aradığım söylentisi falan çıkmıştı, o da bu söylentiyi ferdî almıştı. Bilhassa de bana karşı. Adam Steph’i, Klay’i ve benim dışımda herkesi düğününe Davet etmişti. Ben buna alınmadım zira olan olmuş artık. Takas edilmen Fazla Üzücü fakat gittin ve paranı da kazandın.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir