Dursun Özbek’ten barış için ikinci dev adım!

Futbol, Genel, Haberler Kas 04, 2022 Yorum Yok

Başkan Dursun Özbek, G.Saray’da kutuplaşmayı sonlandırmak için Değerli bir atılım daha yapıyor. Özbek, merhum reis Cengiz ve idaresinde yer Meydan üyeler için alınan ‘ 2 seçimde misyona Namzet olamaz’ kararının kaldırılması için Tüzük genel Konseyi gündemine ek unsur koydurdu.

‘Parolamız sevgi ve Galatasaray barışı için elimden geleni yapacağım’ diyen reis Dursun Özbek, sarı kırmızılı kulüpteki kutuplaşmayı sona erdirmek için Değerli bir atılım daha yaptı. Vazifeye geldikten sonra Galatasaray’a Kıymetli hizmetlerde bulunan eski reis Adnan Polat’ı Evvel Florya’da ağırlayıp akabinde tam 11 Yıl sonra stada gelmesini sağlayarak barış adımı atan Özbek, bu Sefer merhum reis Mustafa Cengiz devri için atak yaptı.

ONAYLANIRSA Namzet OLABİLECEKLER

Cengiz ve idaresinde yer Meydan üyeler için alınan ‘2 seçimde vazifeye Namzet olamaz’ kararının kaldırılması ismine Özbek, Tüzük genel Heyeti gündemine ek husus koydurdu. Şayet yarın genel konsey üyeleri bu atılıma takviye verirse merhum Cengiz periyodunda misyon yapan Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay, Kaan Kançal, Mahmut Recevik ve Ömer Cansever üzere Değerli isimlerin yasağı kaldırılacak. Ve bu isimler birinci seçimde reis adayı ya da yönetici olarak vazifeye talip olabilecekler.

BAŞKANIN MİSYON MÜHLETİ 2 YILA İNECEK

Tüzük genel Konseyi’nde üyeler kabul ederse radikal bir karar da alınacak. Erken seçimlerin kulübe ziyan verdiği kanaatinde olan Dursun Özbek idaresi Değerli bir değişimi oylara sunacak. Üyeler kabul ederse uzun yıllardır 3 yılda bir yapılan Olağan Seçimli genel Şuralar 2 yılda bir yapılacak ve liderlerin vazife müddeti 2 yıla düşürülecek. Mali genel şuralar da sağlıklı ve adaletli oylama yapılması ismine 2 güne yayılacak. 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir