onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Duvan Zapata – Fenerbahçe: İşte gerçekler

Duvan Zapata – Fenerbahçe: İşte gerçekler

admin admin -
6 0
Fenerbahçe ile ismi anılan Atalantalı Duvan Zapata ile ilgili gerçek ortaya çıktı.

Haber Global’den Sercan Hamzaoğlu’nun haberine nazaran; Duvan Zapata’nın menajeri, oyuncusunu Fenerbahçe’ye önerdi. Fenerbahçe, şimdi Duvan Zapata’nın menajerine Olumlu ya da Olumsuz bir Karşılık vermedi.

Jorge Jesus ile devam edip etmeme yahut yeni bir teknik yönetici gelmesi durumunda onun görüşü alınarak Duvan Zapata ile ilgili Kesin karar oyuncuya iletilecek.

SİNAN ENGİN AÇIKLAMIŞTI

istikbal dönem Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Değerli transferler yapacağını söyleyen Sinan Engin, “Atalanta’nın forveti Duvan Zapata, istikbal dönem Türkiye’de oynayacak. Grup ismi vermeyeceğim.” diyerek, futbolseverleri heyecanlandırdı. canlı yayında konuşan Sinan Engin “Zapata, Fenerbahçe’nin gündeminde! Birçok oyuncu gündeme gelir, bu olağan. Fenerbahçe isterse yalanlayabilir.” sözlerini kullandı.

Fenerbahçe Lideri Ali Koç’a transfer davetinde bulunan Sinan Engin “Ali Koç, İlah aşkına transferi de Jorge Jesus’a bırakma! Zapata üzere bildik isimleri al. Bu tip isimleri al, hoca oynatmazsa, senin yapacak bir şeyin olmaz. fakat sen bu tip isimleri getir Fenerbahçe’ye” dedi.

ATALANTA PERFORMANSI

Sakatlığı nedeniyle Atalanta’da dönem kapattığı konuşulan Zapata, Atalanta’da formasıyla bu dönem çıktığı 25 lig maçında 2 gol ve 3 asistlik performans sergiledi, toplamda 1393 dakika vazife yaptı. Zapata, Atalanta’da toplamda çıktığı 189 maçta, 81 gol ve 43 asistlik katkı yaptı. Öte yandan Zapata, Kolombiya ulusal Ekibi’nde 34 maçta, 4 gollük katkı yaptı. 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir