Emre Belözoğlu: “Daha düzgününü yapabiliriz”

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Spor Toto Harika Lig’in 12. haftasında ağırladığı Bitexen Giresunspor’u 3-1 yenik eden Medipol Başakşehir’in teknik yöneticisi Emre Belözoğlu, sıralamada ikinci sıraya yükseldikleri ve Avrupa kupalarında yola devam ettikleri için Mesut olduklarını söyledi.

Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda oynanan müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Emre Belözoğlu, “Kazanmamız gereken bir maçtı, galibiyet için memnunum. Oyunun Aka kısmında arkadaşlarımız Değerli işler yaptı. Ön bölgedeki Atak tertiplerine düzgün hazırlanmıştık. Konumlara da girdik. 3-0’ı bulduktan sonra 10-15 dakikalık mutlu olmadığım dönem var. Kazandığımız maçlardan sonra da dersler çıkarmamız gerekiyor. genel olarak memnunuz. Bir maç eksikle lig ikincisiyiz. Avrupa kupalarında ülkemizi en güzel biçimde temsil ettiğimizi düşünüyorum. Memnunuz, inşallah bu türlü devam etmek istiyoruz.” sözlerini kullandı.

İlk gayelerinin UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde perşembe günü oynayacakları Heart maçı olduğunun altını çizen Belözoğlu şöyle konuştu:

“Hearts maçı kolay olmayacak. Bizim için kümedeki birinciliğimizi perçinleyecek, nihayet 16’ya kalmak için Fazla Kıymetli bir maç. değerli iki-üç oyuncumuzun sakatlığı var. Avrupa’da da 23 Benlik takımımız var. Ne yazık ki 26’ya ulaşamadık. Öncelik olarak Hearts maçını düşünüyorum. Volkan Demirel benim her Vakit kardeşim. Her daim onunla ilgilerim güzel olmuştur. Fenerbahçe’de yazgı birlikteliği yaptık. Rakip olmak bir günlük de olsa hoş olacak. O da Hatay’da güzel Amel çıkardı. Ekibi organize etti ve Öbek düşme sınırının üstüne çekme ismine yeterli işler başardı. Bizim her maçımız güç. Rakiplerimizin hepsi bize farklı hazırlanıyor. Hatay’da da bu türlü bir maç olacak.”

Ekipteki sakat oyuncular hakkında bilgi veren Emre Belözoğlu, “Biglia ve Mahmut’un Hearts maçına yetişeceğini düşünmüyorum. Ahmed Touba yetişti, onu bugün oyuna aldık. küçük tefek külfetleri olan arkadaşlarımız da var. Mahmut ve Biglia’nın Hearts maçında olacağını düşünmüyorum.” açıklamasında bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir