Erzurumspor FK Başkanı Ahmet Dal’dan takımın ligde kalmasıyla ilgili açıklama

Futbol, Genel, Haberler May 22, 2023 Yorum Yok
Spor Toto 1. Lig gruplarından Erzurumspor FK’nin kulüp lideri Ahmet Kol, mavi-beyazlı ekibin ligde kalmasından Dolayı Mesut olduğunu belirtti.

Mavi-beyazlı takımın toplumsal medya hesabından İzah yapan Kısım, hayli güç bir periyotta sorumlulukları yerine getirmenin ve her türlü aksiliğe Karşın 2022-2023 dönemin tamamlamanın memnunluğunu yaşadığını söyledi.

Ligde kalarak taraftarları sevindirmenin heyecanını yaşadıklarını Anlatım eden Kısım, “Son saniyesine kadar heyecanla geçirdiğimiz bu gayretin sonunda ligde kalmanın ve kalbi Erzurumspor için atan taraftarlarımızı sevindirmenin huzurunu hissediyoruz.” dedi.

Dönem başından beri her kısmın ekibe dayanak verdiğini anlatan Kol, “Sezon başından beri en Aka takviyesi aldığımız onursal liderimiz Mehmet Sekmen başta olmak üzere, kadromuza katkı sağlayan, yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. Döneme Bir arada başladığımız, fedakarlıkları bizimle göğüsleyen Muzaffer Bilazer hocamız ve grubuna, güç bir devirde gelerek grubumuza can suyu olan ve kendi inandığı üzere bütün ekibi ve kenti inandıran Hakan Kutlu hocamız ve grubuna, kulüp müdürümüze, işçimize, her Kaide ve şartta yanımızda olan taraftarlarımıza, kaptanlarımız başta olmak üzere bütün oyuncularımıza, yerlisine, yabancısına, tecrübelisinden gencine her bir futbolcu kardeşime ve Yönetim heyetimize teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir