Eski hocası Ryan Kent’in ayrılığını duyurdu!

Futbol, Genel, Haberler May 21, 2023 Yorum Yok
Fenerbahçe’nin transfer gündeminde birinci sıralarda yer Meydan İngiliz kanat oyuncusu Ryan kent hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

“HARİKA BİR OYUNCU OLDU”

İskoç basınından The Scotsman’e açıklamalarda bulunan Kent’in Bristol City periyodundan teknik yöneticisi Lee Johnson, “Ryan, Fazla olgunlaştı ve şahane bir oyuncu haline geldi. Bize karşı oynadığında da dayanılmaz bir performans göstermişti. Onu Bristol City’e birinci getirdiğimde kaideler Fazla sağlıklı değildi ve o da birtakım problemler yaşamıştı. Şu anda bildiğimiz Ryan kent değildi. Ona bir türlü istikrarlı formda mühlet verememiştik. Lakin bütün eski oyuncularımı olduğu üzere onu da hala takip ediyorum ve gösterdiği performanstan dolayı gurur duyuyorum.” dedi.

“AYRILACAK ÜZERE DURUYOR”

Kent’in ekipten ayrılmasının beklendiğine dikkat çeken Johnson, “Ryan bu yaz ne karar alırsa alsın Fazla başarılı olacağına inanıyorum. Rangers’tan ayrılacak üzere duruyor. Beşerler onun istatistikleri hakkında konuşup duruyor lakin o, her Vakit ekibi sırtlayan İsim olmayı başardı zira Fazla keskin özelliklere sahip. Rakip savunmanın üzerine gidip iki taraftan da Taarruz edebiliyor ve skor katkısı yapmaya Fazla yatkın bir oyunu var.” sözlerini kullandı.

26 yaşındaki Ryan Kent, bu dönem Rangers formasıyla çıktığı 29 lig maçında 3 gol 10 asistlik performans gösterdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir