Farioli: “Rakimiz hak etti”

Futbol, Genel, Haberler Kas 04, 2022 Yorum Yok

Spor Toto Üstün Lig’in 13. haftasında konuk olduğu HangiKredi Ümraniyespor’a 3-1 yenilen Corendon Alanyaspor’un teknik yöneticisi Francesco Farioli, beklentilerinin altında bir oyun sergilediklerini söyledi.

Ümraniye Belediyesi kent Stadı’ndaki maçın akabinde basın mensuplarına İzah yapan İtalyan teknik adam, karşılaşmanın tam olarak bu formda olmasını beklediklerini belirterek, “Bütün hafta aslında oyuncularımıza bu maçın ne kadar güç olacağından bahsetmiştik. Sürpriz de olmadı açıkçası. Alanda ekip ruhundan biraz uzaktık. ‘Rakibimiz hak etti.’ diyebiliriz.” sözlerini kullandı.

Bu maçtan Aka Deneme edinmeleri gerektiğini anlatan Farioli, “Yolumuza devam ederken, bu maçla alakalı anıların Daimi aklımızda olması lazım. Zira bugün nitekim Fazla kusur yaptık. Bu ligin kalitesi her geçen gün yükseldiği için rakibinize fırsat verdiğinizde maçı kimi Geri çeviremiyorsunuz. Bugün de o denli oldu. Rakibinizden daha düzgün oynamanız, daha Çok istemeniz lazım. Fakat bu biçimde galibiyete ulaşabiliyorsunuz. Birinci 15 dakikada kaybettiğimiz ikili uğraşlar de mağlubiyetin anne ögelerinden oldu.” diye konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir