Fatih Tekke: “Çok Aka yanlışlar yapıyoruz”

Futbol, Genel, Haberler Kas 06, 2022 Yorum Yok

İstanbulspor Teknik Yöneticisi Fatih Tekke, 3-2 yenik oldukları Giresunspor maçının akabinde kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Kişisel kusurlardan 3 gol yediklerinin altını çizen Tekke, “Oyunun başında 10 dakika bekleme planımız vardı. Sonrasında ön Meydan baskısı biçiminde devam edecektik. İstediğimiz alanlar, konum, gol, skor bunları yakaladık. Ön Meydan baskısına geçtiğimiz anda Fazla Aka yanlışlar arka geriye geldi. Kişisel yanılgılar ne kadar az olursa buradan puanlarla ayrılmamız o kadar kolay olur diye maç öncesinde söylemiştim.” tabirlerini kullandı.

Kırmızı kart sonucu 10 şahıs kaldıklarını ve Noksan oynamanın hiç de kolay olmadığına işaret eden Tekke, “Tabi 10 şahıs oynamak kolay değil. Ferdî yanlışlardan Dolayı yenen 3 gol var. Aldığımız risk karşılığında gol bulduk. Üzgünüz tabi. Oyuncularımızın isteğinden mutluyum. Ferdî yanılgılardan 2 maçta 8 gol. Bu türlü olmaması lazım. Önümüze Yine Fazla Kıymetli bir maç var. Her maç bizim için kazanılacak puanlar var.” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir