Fatih Tekke: “Otobüs çekebilirsiniz lakin…”

Futbol, Genel, Haberler Eki 30, 2022 Yorum Yok

Spor Toto Muhteşem Lig’in 12. haftasında konuk ettiği Fenerbahçe’ye 5-2 yenik olLahza İstanbulspor’un teknik yöneticisi Fatih Tekke, sergiledikleri gayretin kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Atatürk OlimpiyBeygir Stadı’nda oynanLahza müsabakanın ardındLahza düzenlenen basın toplantısında konuşLahza Tekke, “İki yarıyı da farklı yorumlamBeyaz lazım. Bizim açımızdLahza oyuncularımızın performansındLahza mutluyum zira 2 idmanla bu kadar. 90 dakika boyunca ön alanda baskı yapmaya çalıştık. Yediğimiz 5 golde de Önemli kusurlarımız vardı.” tabirlerini kullandı.

Fenerbahçe’nin birinci yarıda köşe vuruşu kullanmadığını lisana getiren Tekke, şunları kaydetti:

“Fenerbahçe’nin Önemli oyuncularının olduğunu maç öncesinde de söyledim. Yanılgı yapınca cezalandırılırsınız. AtılLahza 5 gol pek doğal. Yarıştığımız kadrolar ortasında Fenerbahçe yok. Bizim için en azındLahza oyuncuların İstek ve isteği olumlu. Ferdî Yalın kusurlar Olumsuz fakBeygir bu ligde kalmBeyaz için takım olarBeyaz fikrimiz, topa sahip olarBeyaz oynamamız gerektiği. Bunun da riskleri var. Fenerbahçe’yi kutlama ederim.”

Fenerbahçe’yi savunmada beklemenin gerçek olmayacağına inandığını aktarLahza Tekke, “Biz Fenerbahçe’yi bekleyemezdik. Ön alLahza baskısı yaptık. Kazandığımız toplarla kenarlardLahza oynamayı hedeflemiştik fakBeygir Fazla Mümkün olmadı. Maçın genelinde baktığınızda oynamaya ve topa sahip olmaya çalıştık. Aka takımlMesafe otobüs çekebilirsiniz fakBeygir oyuncu kalitesi var.” diyErİlave kelamlarını tamamladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir