Fenerbahçe yeni Kim’i buldu!

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

Jorge Jesus idaresindeki Fenerbahçe bir yandan şampiyonluğa odaklanırken bir yandan da istikbal dönemlerin planlamasını yapıyor. Dönem başında Güney Koreli stoperi Kim Min Jae’yi 18.5 milyon Euro’ya Napoli’ye satan Sarı-Lacivertliler, gözünü yine Uzakdoğu’ya çevirdi.

3 milyon Euro’ya transfer ettiği Kim Min Jae’den 15.5 milyon Euro kar elde eden Fenerbahçe, Güney Kore pazarında kalıcı olmak istiyor. Bu yüzden de Güney Kore futbolu Özel olarak inceleniyor. Fenerbahçe bu Amel için 3 scout görevlendirdi.

Sarı Kanarya’nın gayesindeki birinci İsim ise FC Seoul forması giyen Ju-Sung Kim. 21 yaşındaki stoperi adım adım izleyen Fenerbahçe, genç ismi transfer ederek takımına yeni bir yıldız adayı daha katmak istiyor. Güney Kore futbolunun gelecekte en Kıymetli yıldızlarından biri olması beklenen Kim, bu dönem 17 müsabakada forma giydi.

500 bin Euro piyasa pahası olan genç yıldız bin 258 dakika alanda kaldı. Ju-Sung Kim’i potansiyeli nedeniyle transfer listesine ekleyen Fenerbahçe, tıpkı Kim Min Jae’de olduğu üzere oyuncuyu yüksek bedellerle satarak Değerli bir gelirin sahibi olmayı planlıyor.

TOP TEKNİĞİ çok İYİ

21 yaşında ve 1.88 uzunluğunda olan Ju Sung Kim, stoper olmasına rağmen ayaklarına Yargıç bir oyuncu. Bu özellikleriyle de Vakit vakit ön libero mevkiinde de Talih bulabiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir