onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Fenerbahçe’de Ryan Kent sonrası ikinci bomba: Morelos!

Fenerbahçe’de Ryan Kent sonrası ikinci bomba: Morelos!

admin admin -
7 0
Fenerbahçe bu dönemi en azından bir kupayla tamamlamanın çabasını veriyor. reis Ali Koç önderiğindeki Yönetim ise yeni dönemde bütün kulvarlarda tepeyi zorlayacak bir takım kurmak için şimdiden çalışmalarını sürdürüyor. Birinci bomba Ryan kent olacak üzere görünüyor.

İngiliz yıldız, kontratı bittikten sonra dönem sonunda Glasgow Rangers’tan ayrılacağını açıklamıştı. Fenerbahçe, bir müddettir görüşme halinde olduğu 25 yaşındaki kanat oyuncusuyla her mevzuda muahede sağladı.

Liverpool altyapısından yetişen, Freiburg ve Bristol City maceralarının akabinde Rangers’ın yolunu tutan Kent’in Beşiktaş’tan İskoç grubuna giden Rıdvan Yılmaz ve daha Evvel ülkemizde Bursaspor forması giyen Kenny Miller’dan Türkiye için Olumlu referans aldığı Anlatım ediliyor.

Sosyal medyadan veda etti

Gayede Tekrar bir Rangers’lı ve Yine mukavelesi bitecek olan bir yıldız var: Alfredo Morelos… Kolombiyalı golcünün eşi Yesenia, geçtiğimiz günlerde yaptığı toplumsal medya paylaşımı ile İskoç takımına veda etmişti. Fenerbahçe, 26 yaşındaki forveti bedelsiz olarak takıma katmak için ağır bir biçimde çalışıyor.

Şartlar zorlanacak

İdare, İngiltere’den Everton’ın da ilgilendiği Morelos için koşulları zorlamaya kararlı. Şayet bu transfer de biterse, geçen dönem Rangers’ın Avrupa Ligi’nde finale çıkmasında Aka Pay sahibi olan kent ve Morelos, yeni dönemde Sarı-Lacivertliler’in Hücum çizgisindeki en Değerli silahları olacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir