Fenerbahçe’den Jorge Jesus’a sözleşme teklifi

Futbol, Genel, Haberler Nis 02, 2023 Yorum Yok
Fenerbahçe, haziran ayında 1 yıllık kontratı sona erecek olan Portekizli teknik adam Jorge Jesus’la kontrat uzatmanın yollarını arıyordu. Jesus’la ilgili olarak Özellikle Brezilya basınında Fenerbahçe idaresini rahatsız eden haberler çıksa da nihayet gelen haberler nihayet derece olumlu. Fenerbahçe idaresinin Jorge Jesus’la masaya oturduğu öğrenildi.
 
1+1 YILLIK TEKLİF
 
Görüşme sonrasında gelen haberlere nazaran Portekizli teknik adamın Fenerbahçe ile mukavele uzatmaya daha sıcak baktığı Anlatım ediliyor. Sarı- Lacivertli kurmayların Jesus’la 1+1 yıllık kontrat imzalamak istedikleri de gelen haberler ortasında. reis Ali Koç ve Yönetim heyetinin tamamı, Jorge Jesus’un Üstün Lig’i artık Fazla âlâ tanıdığı, istikbal dönem bu sezonkinden bile daha âlâ performans göstereceğine kanaat getirmiş durumdalar.
 
Zaten şu anda bile istikbal dönem için futbolcu bakıldığında Jesus’un görüşü ve onayı alınmaya devam ediliyor. Ayrıyeten taraftarın grupta kalmasını Fazla istediği Jorge Jesus’un ikna edilmesi idarenin taraftar üzerindeki kredisinin sürmesini sağlayabilir.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir