Fenerbahçe’nin bitmeyen aşkı: Eden Hazard

Futbol, Genel, Haberler Nis 01, 2023 Yorum Yok
Fenerbahçe’nin Eden Hazard’a olan ilgisi bitmek bilmiyor. Fransız basını Kanarya’nın Eden Hazard’a olan ilgisini bir Sefer daha haber yaptı. Haberde “Fenerbahçe Hazard’a kafayı takmış durumda” yorumuna da yer verildi. Real’in Eden Hazard’ı göndermeyi amaçladığı ve en Fazla isteyen kulübün de Fenerbahçe olduğu Anlatım ediliyor.
 
ANCELOTTI DÜŞÜNMÜYOR
 
Yine haberlerde, “Fenerbahçe Fazla istekli. Hazard teknik yönetici Carlo Ancelotti’nin planları ortasında yer almıyor” tabirleri kullanıldı. Hazard, Portekiz basınında da Fenerbahçe ile anılıyor. Portekiz medyasında yer Meydan habere nazaran; Hazard’ın bir sonraki adresi Fenerbahçe olabilir.
 
A Bola’daki yorumda “Ocak ayında Fenerbahçe ile Real Madrid mutabakata vardı lakin Belçikalı yıldız Fenerbahçe’nin teklifini reddetti. Eden Hazard, Real Madrid’den ayrılmak istemediği ve kalan mukavelesini tamamlamak istediği belirtildi. Fenerbahçe’nin Aka pürüzü Hazard’ı ikna etmek olacak” denildi. Hazard ile gerekirse Jorge Jesus’un da bir görüşme yapma mümkünlüğünün bulunduğu belirtiliyor.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir